Úvod  \ Balančný kaktus - veľký

Plan Toys - Balančný kaktus - veľký

Balančný kaktus - veľký - 0 ks

37,42 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Plan Toys

Kat. číslo: PT4101

Balančný kaktus, Plan Toys

Zábavná hra Balančný kaktus od firmy Plan Toys zabavia nielen deti, ale aj celú rodinu.

Deti si pomocou tejto hry zlepší jemnú motoriku, logické myslenie a koncentráciu. Učenie pomocou hry je totiž najlepšie!

Cieľom hry je poskladať všetky časti kaktusu do drevenej základne. Ale pozor! Kaktus je potreba skladať tak, aby sa preváži a nespadol. Deti tak musí premýšľať, kam ktorý kúsok kaktusu umiestni. Komu kaktus spadne, prehráva.

S touto hračkou si môže hrať dieťa samo alebo je možné hrať sa s ním vo viacerých ľuďoch. Každý hráč vkladá postupne jeden dielik a nasleduje ďalší hráč.

Materiál: ekologické drevo

Hra pre 1-4 hráčov

Vhodné pre 3-99 rokov

 

Plan Toys je už 30 rokov úspešne fungujúce firma v obore výroby vysoko kvalitných ekologických hračiek. Firma vznikla v roku 1981 na juhu Thajska a v tejto oblasti funguje dodnes. Vo svojej produkcii využíva drevo z kaučovníků, ktoré už neprodukujú latexové mlieko. Spoločnosť toto drevo vykupuje od farmárov, pre ktoré už nemá žiadnu hodnotu, ale tiež dbá na to, aby boli použité na obnovu stromy nové. Práve použitím týchto stromov je výroba trvalo udržateľná, ekologická a navyše z vysoko kvalitného materiálu. Výrobný proces je navrhnutý tak, aby sa za využitie solárnej energie a biomasy maximálne šetrila energia a nedochádzalo k žiadnej produkcii odpadu.

Plan Toys používa vo svojej výrobe hračiek lepidlo bez formaldehydov a farby na vodnej báze, ktoré sú bezpečné, bez olova a iných ťažkých kovov. Pre obaly a tlačené materiály sa využíva recyklovaný papier. Hračky majú certifikát FSC (pre ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov) a ISO 9001 a 14001.

Hračky od Plan Toys podporujú hru, kreatívne myseľ a učí deti o svete okolo nás. O ich úspechu vypovedajú tiež desiatky ocenení z celého sveta.

 

Umelecké kamienky Divoká príroda - kreatívna sada

Cena: 14,25 EUR

Skladom: 2 ks

Moje prvé puzzle Dopravné prostriedky

Cena: 12,29 EUR

Skladom: 1 ks

Detektívne puzzle Lesné a morské zvieratká

Cena: 12,46 EUR

Skladom: 1 ks

Kreatívny magnetický box - tabule - Farma

Cena: 22,92 EUR

Skladom: 2 ks

Spoločenská hra Rhino Hero CZ/SK verzia

Cena: 9,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.