Úvod  \ Detský stan Indiánske típí, modré

Scratch Europe - Detský stan Indiánske típí, modré

Detský stan Indiánske típí, modré - 1 ks

80,90 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: SC6182521

Detský stan Indiánske típí, Scratch

Deti milujú domčeky, skrýše a stany. Rady si vytvárajú vlastné obydlia. Tento stan tepee bude originálnym úkrytom aj prvkom v detskej izbičke!

Detský indiánsky stan teepee sa stane obľúbeným miestom vašich malých indiánov. V típí si môžete s deťmi sadnúť "okolo ohňa" a čítať si zaujímavé indiánske príbehy.

Típí má veľmi jednoduchý skladací systém a dve okná s rolovacími závesmi. Stan je možné používať vnútri aj vonku na záhrade (za suchého počasia).

Veľkosť 110x140 cm.

Materiál: odolná netkaná textília

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne as novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí i rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Drevené magnetky Jungle

Cena: 12,65 EUR

Skladom: 1 ks

Ťahacie psík Jack

Cena: 23,00 EUR

Skladom: 1 ks

Vkladacie nákladiak so zvieratkami Farma

Cena: 35,00 EUR

Skladom: 1 ks

Drevené magnetky Čísla

Cena: 12,69 EUR

Skladom: 1 ks

Doktorský kufrík

Cena: 30,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Drevené magnetky Farma

Cena: 10,35 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.