Úvod  \ Doktorský kufrík

Scratch Europe - Doktorský kufrík

Doktorský kufrík - 1 ks

30,43 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: SC6182517

Doktorský kufrík, Scratch

Deti milujú hru na doktora. A určite im urobí radosť tento doktorský kufrík od firmy Scratch. Dostane mamička injekciu alebo kamarátka medicínu?

Tento kufrík pre malé lekára obsahuje všetko, čo správny doktor potrebuje - teplomer, injekčnú striekačku, kladivko, stetoskop, denník pre lekárske záznamy, masť a krabičku na lieky a obväzy.

Stačí len pridať detskú fantáziu a hra môže začať!

Materiál drevo, kartón, kov
Veľkosť 19x14x7 cm
Vhodné pre deti od 3 rokov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne as novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí i rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.


 

Magnetické šípky Rytier

Cena: 18,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Ťahacie traktor s aktivitami

Cena: 31,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Maxi vkladacie drevené puzzle Džungľa

Cena: 28,73 EUR

Skladom: 1 ks

Hudobný stolík 3v1 Rybička

Cena: 39,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Magnetická hra Ulov si kačičku

Cena: 16,92 EUR

Skladom: 2 ks

Učím sa počítať s autíčkom - Crescendo

Cena: 30,00 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.