Úvod  \ Drevený vláčik

Scratch Europe - Drevený vláčik

Drevený vláčik - 1 ks

21,95 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: SC6181059

Drevený vláčik Scratch

Drevený vláčik Scratch si zamilujú všetky deti. Vydajte sa na výlet! Drevený magnetický vláčik s tromi vagónikmi ťa vezme na okružnú cestu okolo sveta.

Pôjdeme do New Yorku, navštívime Londýn a tiež Rio. Stačí k tomu len tento vláčik a trochu fantázie. Zastavíme na stanici, necháme nastúpiť a vystúpiť cestujúcich a výlet pokračuje. Pôjdeme každý deň.

Súprava dreveného vláčika sa skladá z lokomotívy a troch vagónku. Jednotlivé vagónikmi sú variabilné a sú spájané pomocou magnetov. Táto súprava je kompatibilná s ostatnými železničnými dráhami.

Materiál: drevo

Veľkosť 31x6x3,5 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne as novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí aj rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Pohyblivé obrázky Zvieratká v prírode

Cena: 13,85 EUR

Skladom: 2 ks

Magnetibook Autá a dopravné prostriedky

Cena: 19,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kreatívna sada Nalepovacie obrázky

Cena: 15,00 EUR

Skladom: 1 ks

Magnetické bludisko Zahrádka

Cena: 22,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Drevený traktor so zvieratkami na nasadzovanie - navlékačka

Cena: 26,88 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.