Úvod  \ Farma so zvieratkami 2v1

Scratch Europe - Farma so zvieratkami 2v1

Farma so zvieratkami 2v1 - 1 ks

21,86 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SC6181082

Farma so zvieratkami 2v1, Scratch

Farma so zvieratkami je kartónová krabička, ktorá po rozložení slúži zároveň ako statok pre zvieratká. V nej deti nájdu drevená zvieratká a traktor s vlečkou. Vďaka tejto kombinácii sa môžu hrať svoju hru plnú zvieratiek a práce na farme.

Deti sa od malička zoznamujú so zvieratkami. Učí sa, ako vyzerá napríklad kravička a aké vydáva zvuky. Vďaka tejto farme sa so zvieratkami bližšie zoznámi a môžu si hrať svoju prvú hru.

V sade deti nájdu tiež traktor s vlečkou, ktorý je spojený magnetom a môžu na ňom prevážať všetky zvieratká.

Po ukončení hry deti pohodlne zvieratka uprace do krabičky a umiestni ju napríklad na poličku, kde bude zároveň slúžiť ako estetický prvok.

Sada obsahuje: kartónovú krabičku, ktorá slúži ako farma, 4 zvieratka (krava, prasa, kôň a sliepočka) a traktor s vlečkou spojený magnetom.

Hračka podporuje rozvoj jemnej motoriky a rozvíja predstavivosť.

Materiál kvalitné drevo a kartón

Veľkosť auta 14,5x14,5x17 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne as novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí i rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Princeznovská čelenka k vymaľovanie

Cena: 16,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Magnetické šípky Rytier

Cena: 18,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Drevené magnetky Vidiek

Cena: 12,35 EUR

Skladom: 1 ks

Skladacie kocky Zvieratká

Cena: 13,85 EUR

Skladom: 1 ks

Cajon - hudobný nástroj pre deti

Cena: 68,85 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Xylofón Sovička

Cena: 16,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.