Úvod  \ Hravý dinosaurus Vendelín

Dolce - Hravý dinosaurus Vendelín

Hravý dinosaurus Vendelín - 0 

31,96 EUR

Výrobca: Dolce

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: D95113

Hravý dinosaurus Vendelín, Dolce

Hravý dinosaurus Vendelín z kolekcie hračiek pre najmenších od francúzskej firmy Dolce zaujme všetkých najmenšie detičky svojím nevšedným vzhľadom i rozmanitosťou.

Dinosaurus Vendelín je vyrobený z krásne, mäkké štruktúrované látky a obsahuje mnoho aktivít pre dieťa, ktoré sa učia prostredníctvom hry.

Na prvý pohľad hračka zaujme úžasným vodopádom farebných korálikov. Vďaka priehľadnej špirále umiestnené v strede tela dinosaura korálky pri otočení prepadávajú postupne. Tvar špirály umožňuje ľahké držanie a otáčanie. Deti ho neustále obracajú, aby mohli padajúce korálky pozorovať.

Po vytiahnutí lístočku z papule dinosaura začne celá hračka vibrovať. Dino má tiež pískacie chvostík a šuštiace nôžky. Má na sebe rôzne ceduľky a krúžky, etky podporujú rozvoj jemnej motoriky. Deti baví výšivky a rôznorodé štruktúry textílií aj korálok, na hračke nechýba tiež hryzátko.

Na dinovi je toľko aktivít, že sa vaše dieťa rozhodne nebude nudiť a hračka pre neho bude dostatočne zaujímavá.

Vitajte v krásnom svete hračiek Dolce! Nechajte u svojho dieťaťa rozvíjať zmyslové zručnosti so širokou škálou vysokokvalitných textúrovaných tkanín. Vaše dieťa bude milovať pozorovanie krásnych farieb a bude preskúmavať svet s mäkkými materiálmi. Naučia sa chápať príčiny a následky prostredníctvom mnohých zaujímavých aktivít v hračkách Dolce. Vytvárajte deťom zábavu aj učenie a zároveň hranie rolí s vašimi obľúbenými Dolce kamarátom.

Nech krásne, zaujímavé a na činnosti bohaté hračky vzdelávajú deti prostredníctvom hrania. To je najvyšším cieľom francúzskej značky Dolce.

Veľkosť 38x24x7 cm

 

Hudobná žirafa Agáta

Cena: 31,96 EUR

Skladom: 2 ks

Vkladacie pohyblivé puzzle Farma

Cena: 21,68 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Zajačik Učílek - náučná gombíková bábika

Cena: 40,44 EUR

Skladom: 1 ks

Pískatko Ovečka

Cena: 7,96 EUR

Skladom: 1 ks

Veselá lopta so zvieratkami - svietiace a hrajúci

Cena: 19,96 EUR

Skladom: 1 ks

Interaktívny psík Danny - hra na schovávačku

Cena: 33,96 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.