Úvod  \ Hudobná žirafa Agáta

Dolce - Hudobná žirafa Agáta

Hudobná žirafa Agáta - 0 

31,96 EUR

Výrobca: Dolce

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: D95101

Hudobná žirafa Agáta, Dolce

Hudobná žirafa Agáta z kolekcie hračiek pre najmenších od francúzskej firmy Dolce zaujme všetky najmenšie detičky svojím nevšedným vzhľadom, zvukom i rozmanitosťou.

Žirafa Agáta je vyrobená z krásnej, mäkké štruktúrované látky a obsahuje mnoho aktivít pre dieťa, ktoré sa učia prostredníctvom hry.

Veľká hračka žirafa Agáta je skvelá pre upokojenie aktívneho dieťaťa pred spaním. Roztomilá žirafa má mäkké hryzátko, svetlé kontrastné farby z rôznych druhov textílií a tiež kamarátku vážku. Po vytiahnutí vážky začne žirafa hrať upokojujúce melódie Brat Kubo.

Na krku má žirafa stuhové štítky, ktoré deti zaujmú. V nohách a zadočku sú malé korálky pre stimuláciu hmatu. Žirafa má veľké šuštiace uši.

Na žirafe je toľko aktivít, že sa vaše dieťa rozhodne nebude nudiť a hračka pre neho bude dostatočne zaujímavá.

Vitajte v krásnom svete hračiek Dolce! Nechajte u svojho dieťaťa rozvíjať zmyslové zručnosti so širokou škálou vysokokvalitných textúrovaných tkanín. Vaše dieťa bude milovať pozorovanie krásnych farieb a bude preskúmavať svet s mäkkými materiálmi. Naučia sa chápať príčiny a následky prostredníctvom mnohých zaujímavých aktivít v hračkách Dolce. Vytvárajte deťom zábavu aj učenie a zároveň hranie rolí s vašimi obľúbenými Dolce kamarátom.

Nech krásne, zaujímavé a na činnosti bohaté hračky vzdelávajú deti prostredníctvom hrania. To je najvyšším cieľom francúzskej značky Dolce.

Veľkosť 53 cm

 

Hravý dinosaurus Vendelín

Cena: 31,96 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Hladný vlk s aktivitami

Cena: 19,52 EUR

Skladom: 1 ks

Hudobné zvieratko Somárik

Cena: 9,16 EUR

Skladom: 1 ks

Pískatko Kravička

Cena: 7,96 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Vkladacie nákladiak so zvieratkami Farma

Cena: 33,60 EUR

Skladom: 1 ks

Pískatko Chobotnica

Cena: 7,96 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.