Úvod  \ Kartónový model Hasičský voz

Immagicart - Kartónový model Hasičský voz

Kartónový model Hasičský voz - 1 ks

17,29 EUR

Výrobca: Immagicart

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: CAR-001

Kartónový model Hasičský voz Immagicart

Kartónové hasičské auto určené na zostavenie a vymaľovanie sa stane peknou dekoráciou detskej izbičky a bude úžasné pre hru. Deti sa pri tvorení zabaví a výsledok im bude robiť radosť.

Deti si jednoduchým spôsobom zostaví kartónový model hasičského auta. Jednotlivé dieliky autá sú vopred vyrazené, pripravené na vyfarbenie a zostavenie podľa návodu.

Kartónový model hasičky si deti môžu vymaľovať priloženými fixkami alebo vlastnými farbami.

K zloženiu hasičského auta nepotrebujete nožnice ani lepidlo, len šikovné ruky!

Skôr si deti hrávali s jednoduchými hračkami, z kartónové krabice s trochou predstavivosti vykúzlili domček pre bábiky, auto alebo garáž. Detská predstavivosť je neobmedzená a je pre rozvoj detí veľmi dôležitá. Talianska firma Immagicart sa inšpirovala prírodnými materiálmi a prirodzenú detskú tvorivosťou a vytvorila priestorové 3D puzzle z papiera. Pevné, odolné, funkčné, dotiahnuté do najmenších detailov.

Táto kreatívna sada napomáha rozvíjať u detí manuálnu zručnosť, kreativitu, priestorovú predstavivosť, logické myslenie a trpezlivosť.

Táto ekologická hračka je vyrobená z kartónu, je šetrná k životnému prostrediu a je veľmi odolná. Bude tak deťom slúžiť mnoho rokov.

Balenie obsahuje: 4 kartóny s vopred vyrazenými diely na zostavenie modelu, celkom 29 dielikov, 3 fixky k vymaľovanie, 4 skrutkami k otáčania kolies, podrobný obrázkový návod

Materiál: pevný kartón

Veľkosť 17 x 11 x 17 cm

Vhodné pre deti od 5 rokov

 

 

Talianska firma Immagicart sa inšpirovala prírodnými materiálmi a prirodzenou detskou tvorivosťou a vytvorila nádherné priestorové kartónové modely. Kartónové modely si deti môžu vymaľovať priloženými fixkami alebo vlastnými farbami. Modely sú šetrné k životnému prostrediu, vynikajú svojou kvalitou a odolnosťou. Majú točiace kolesa a vrtule. K ich zloženie navyše nepotrebujete nožnice ani lepidlo, len šikovné detské ruky!

Začíname vystrihovať - vystrihovačky - Moje mesto

Cena: 3,81 EUR

Skladom: >3 ks

Začíname vystrihovať - vystrihovačky - Na lúke

Cena: 3,81 EUR

Skladom: >3 ks

Kreatívna sada - francúzska pletacie bábika

Cena: 3,04 EUR

Skladom: 1 ks

Veľké magnetické šípky s terčom Cirkus

Cena: 20,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Puzzle Námorná plavba - veľká loď - 100-200 kusov

Cena: 20,00 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.