Úvod  \ Kartónový model Helikoptéra

Immagicart - Kartónový model Helikoptéra

Kartónový model Helikoptéra - 1 ks

17,29 EUR

Výrobca: Immagicart

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: AIR-002

Kartónový model Helikoptéra Immagicart

Kartónová helikoptéra - vrtuľník určená na zostavenie a vymaľovanie sa stane peknou dekoráciou detskej izbičky a bude úžasné pre hru. Deti sa pri tvorení zabaví a výsledok im bude robiť radosť.

Deti si jednoduchým spôsobom zostaví kartónový model vrtuľníka. Jednotlivé dieliky helikoptéry sú vopred vyrazené, pripravené na vyfarbenie a zostavenie podľa návodu.

Kartónový model helikoptéry si deti môžu vymaľovať priloženými fixkami alebo vlastnými farbami.

K zloženiu vrtuľníka nepotrebujete nožnice ani lepidlo, len šikovné ruky!

Skôr si deti hrávali s jednoduchými hračkami, z kartónové krabice s trochou predstavivosti vykúzlili domček pre bábiky, auto alebo garáž. Detská predstavivosť je neobmedzená a je pre rozvoj detí veľmi dôležitá. Talianska firma Immagicart sa inšpirovala prírodnými materiálmi a prirodzenú detskú tvorivosťou a vytvorila priestorové 3D puzzle z papiera. Pevné, odolné, funkčné, dotiahnuté do najmenších detailov.

Táto kreatívna sada napomáha rozvíjať u detí manuálnu zručnosť, kreativitu, priestorovú predstavivosť, logické myslenie a trpezlivosť.

Táto ekologická hračka je vyrobená z kartónu, je šetrná k životnému prostrediu a je veľmi odolná. Bude tak deťom slúžiť mnoho rokov.

Balenie obsahuje: 4 kartóny s vopred vyrazenými diely na zostavenie modelu, celkom 28 dielikov, 3 fixky k vymaľovanie, spojovací diel k otáčania vrtule, podrobný obrázkový návod

Materiál: pevný kartón

Veľkosť 30 x 24 x 13 cm

Vhodné pre deti od 5 rokov

 

 

Talianska firma Immagicart sa inšpirovala prírodnými materiálmi a prirodzenou detskou tvorivosťou a vytvorila nádherné priestorové kartónové modely. Kartónové modely si deti môžu vymaľovať priloženými fixkami alebo vlastnými farbami. Modely sú šetrné k životnému prostrediu, vynikajú svojou kvalitou a odolnosťou. Majú točiace kolesa a vrtule. K ich zloženie navyše nepotrebujete nožnice ani lepidlo, len šikovné detské ruky!

Výtvarná sada so samolepkami Farebné tvary

Cena: 8,40 EUR

Skladom: 3 ks

Origami - Rakety

Cena: 11,16 EUR

Skladom: 2 ks

Box na pozorovanie hmyzu

Cena: 12,00 EUR

Skladom: >3 ks

Nafukovacia lopta s guličkami

Cena: 8,88 EUR

Skladom: 2 ks

Samolepky k vyfarbenie Tvary

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 1 ks

Kreatívna sada Vytvor si lapač snov

Cena: 23,00 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.