Úvod  \ Kartónový model Helikoptéra

Immagicart - Kartónový model Helikoptéra

Kartónový model Helikoptéra - 1 ks

17,29 EUR

Výrobca: Immagicart

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: AIR-002

Kartónový model Helikoptéra Immagicart

Kartónová helikoptéra - vrtuľník určená na zostavenie a vymaľovanie sa stane peknou dekoráciou detskej izbičky a bude úžasné pre hru. Deti sa pri tvorení zabaví a výsledok im bude robiť radosť.

Deti si jednoduchým spôsobom zostaví kartónový model vrtuľníka. Jednotlivé dieliky helikoptéry sú vopred vyrazené, pripravené na vyfarbenie a zostavenie podľa návodu.

Kartónový model helikoptéry si deti môžu vymaľovať priloženými fixkami alebo vlastnými farbami.

K zloženiu vrtuľníka nepotrebujete nožnice ani lepidlo, len šikovné ruky!

Skôr si deti hrávali s jednoduchými hračkami, z kartónové krabice s trochou predstavivosti vykúzlili domček pre bábiky, auto alebo garáž. Detská predstavivosť je neobmedzená a je pre rozvoj detí veľmi dôležitá. Talianska firma Immagicart sa inšpirovala prírodnými materiálmi a prirodzenú detskú tvorivosťou a vytvorila priestorové 3D puzzle z papiera. Pevné, odolné, funkčné, dotiahnuté do najmenších detailov.

Táto kreatívna sada napomáha rozvíjať u detí manuálnu zručnosť, kreativitu, priestorovú predstavivosť, logické myslenie a trpezlivosť.

Táto ekologická hračka je vyrobená z kartónu, je šetrná k životnému prostrediu a je veľmi odolná. Bude tak deťom slúžiť mnoho rokov.

Balenie obsahuje: 4 kartóny s vopred vyrazenými diely na zostavenie modelu, celkom 28 dielikov, 3 fixky k vymaľovanie, spojovací diel k otáčania vrtule, podrobný obrázkový návod

Materiál: pevný kartón

Veľkosť 30 x 24 x 13 cm

Vhodné pre deti od 5 rokov

 

 

Talianska firma Immagicart sa inšpirovala prírodnými materiálmi a prirodzenou detskou tvorivosťou a vytvorila nádherné priestorové kartónové modely. Kartónové modely si deti môžu vymaľovať priloženými fixkami alebo vlastnými farbami. Modely sú šetrné k životnému prostrediu, vynikajú svojou kvalitou a odolnosťou. Majú točiace kolesa a vrtule. K ich zloženie navyše nepotrebujete nožnice ani lepidlo, len šikovné detské ruky!

Puzzle Dobrodružstvo v džungli

Cena: 15,00 EUR

Skladom: 1 ks

Puzzle vzdelávacie Ohrozené zvieratá sveta

Cena: 25,00 EUR

Skladom: 1 ks

Magnetibook Moduloform

Cena: 19,00 EUR

Skladom: 1 ks

Adventný kalendár k dozdobenie

Cena: 13,81 EUR

Skladom: 1 ks

Pečiatky StampoMinos Zvieratká na statku

Cena: 12,65 EUR

Skladom: 1 ks

Tvorenie šperkov - Láska

Cena: 11,92 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.