Úvod  \ Krabička - box na desiatu Pirát

Label Tour - Krabička - box na desiatu Pirát

Krabička - box na desiatu Pirát - 0 ks

6,65 EUR

Zľava: 40% (-4,43 EUR)

Bežne: 11,08 EUR

Výrobca: Label Tour

Skladom: 1 ks

1 komentár

Kat. číslo: ISABG15

Krabička - box na desiatu Pirát Label Tour

Krabička - box na desiatu z kolekcie Pirát pojme bezpečne desiatu každého malého piráta. Svojou veľkosťou je ideálny pre uloženie jedla na cestu či do školy.

Krabička má ľahké a pevné zatváranie.

Kolekcia Pirát od francúzskej návrhárky Isabelle Kessedjian zaujme na prvý pohľad. Na čiernom podklade vyzerá pirátsky hrozivo a pritom tak roztomilo. Zlotřilý pirát s veľkým okom a páskou cez oko sa bude páčiť nielen deťom, ale aj dospelým.

Veľkosť: 13x16,5x6 cm

Materiál: kvalitný plast

 

Label Tour je francúzska značka, ktorá vyrába kvalitné potreby pre deti s dizajnom francúzskych umelcov. Design by Isabell Kessedjian je veľmi výraznou značkou v sortimente. Isabell Kessedjian sa inšpirovala prvými kresbami svojho syna a tak vznikla kolekcia "až budem veľký, budem ...." Možno aj preto sú deťom tieto kresby tak blízke a prirodzené.

Motívy pirát, princezná, rytier a gurmánka sa prelínajú jednotlivými kategóriami produktov. V jednotnom dizajne a štýle môžete kúpiť dojčenské oblečenie, jedálenský sady, vybaviť detskú izbičku praktickými vecami a doplnkami a predškolskom deťom zaobstarať batohy, tašky cez rameno, toaletné tašky, peňaženky, desiatové boxík, fľaštičky a ďalšie veci.

 

 

Krabička na desiatu Sova

Cena: 12,56 EUR

Skladom: 2 ks

Krabička - box na desiatu Adventure Tipi II

Cena: 10,00 EUR

Skladom: 1 ks

(1)
Roztomilé

Krásné a kvalitní.

Přidáno: 01.07.2016 11:31:13

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.