Úvod  \ Magnetické bludisko Zahrádka

Scratch Europe - Magnetické bludisko Zahrádka

Magnetické bludisko Zahrádka - 1 ks

21,95 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: SC6181037

Magnetické bludisko Zahrádka Scratch

Magnetická hra Scratch labyrint. Deti s pomocou magnetického pera dopravujú zvieratkám do ich nory magnetické guličky rovnakej farby. Kto bude rýchlejší?

Dieťa vezme do ruky magnetické pero a snaží sa ním priťahovať guľôčku do nory ku zvieratku. Hra posilňuje kľud a koncentráciu dieťaťa, rozvíja jemnú motoriku a poznávanie farieb.

Veľkosť 24x22x2,3 cm

materiál drevo

Vhodné pre deti od 2 rokov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne a s novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí aj rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Puzzle s prekvapením Antarktída

Cena: 19,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Duo Puzzle Mamička a mláďa

Cena: 17,00 EUR

Skladom: 1 ks

Magnetická hra Zubaté rybičky

Cena: 25,00 EUR

Skladom: 1 ks

Náučné puzzle Ľudské telo 50-75-100 ks

Cena: 30,00 EUR

Skladom: 2 ks

3D magnetická skladačka Vesmírna raketa

Cena: 18,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Loto Zvieratká

Cena: 11,15 EUR

Skladom: 3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.