Úvod  \ Obrázky z fólií Bollywood

SentoSphere - Obrázky z fólií Bollywood

Obrázky z fólií Bollywood - 0 ks

13,33 EUR

Výrobca: SentoSphere

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: SSP3140

Obrázky z fólií Bollywood, Sentosphere

Obrázky z fólií Bollywood od Sentosphere je originálna výtvarná sada s trblietavými fóliami, z ktorých si deti vytvoria krásne lesklé obrázky.

Deti postupne odlupujú jednotlivé časti obrázku a pritláčajú na ne kúsky fólií. Tie sa prenášanie na obrázok a vytvára dokonalé obrázky. Po dokončení obrázkov si môžu princezné vystaviť, zarámovať a ozdobiť si nimi izbičku.

Táto krásna kreatívna súprava podporuje jemnú motoriku, pokoj a trpezlivosť dieťaťa.

Sada obsahuje 2 obrázky na dozdobenie, 15 fólií a podrobný ilustrovaný návod.

Vhodné pre deti od 4 rokov

Detská spoločenská hra Zábava na farme

Cena: 16,00 EUR

Skladom: >3 ks

Drevená stohovacia hra s predlohami Lesné zvieratá

Cena: 28,00 EUR

Skladom: 2 ks

Obrázky z piesku Lesné zvieratká

Cena: 10,63 EUR

Skladom: 1 ks

Obrázky z piesku Motýle

Cena: 16,63 EUR

Skladom: 1 ks

Kreatívny náhrdelník Leňochod

Cena: 5,79 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.