Úvod  \ Pirátsky nôž

Scratch Europe - Pirátsky nôž

Pirátsky nôž - 1 ks

4,48 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SC6182510

Pirátsky nôž Scratch

Hrajú si vaše deti radi na pirátov? Práve pre nich je určený pirátsky nôž so zasúvacou čepeľou. S takou výzbrojou bude pirátsky poklad v okamihu ich.

Pirátsky nôž s krásnymi obrázkami deti zaujme. Ešte viac je však ohromí zasúvacie čepeľ. Po priložení nože k predmetu sa čepeľ zasunie dovnútra a všetko vyzerá ako naozajstné.

Veľkosť 22 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne a s novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí aj rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Princeznovské šaty k vymaľovanie

Cena: 25,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Magnetická autíčka

Cena: 22,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Drevené magnetky Farma

Cena: 10,73 EUR

Skladom: 1 ks

Originálne kaleidoskop - krasohled - Ružový

Cena: 5,38 EUR

Skladom: 2 ks

Látkový domček Francúzsky vidiek

Cena: 69,23 EUR

Skladom: 1 ks

Drevený vláčik

Cena: 22,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.