Úvod  \ Polohovateľná hracia deka

Yookidoo - Polohovateľná hracia deka

Polohovateľná hracia deka - 0 ks

69,19 EUR

Výrobca: Yookidoo

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: Y40145

Polohovateľná hracia deka, Yookidoo

Hracia deka sprevádza bábätko už od narodenia. Je pre neho prvý zábavou. Môže si na nej hrať, odpočívať a učiť sa a objavovať prvé zaujímavosti.

Táto zábavná deka Yookidoo má však ešte jednu vec naviac. Je polohovateľná. Jednoduchým spôsobom tak môžete staršie bábätko na deke usadiť a ukázať mu zábavný svet aj z inej perspektívy.

Polohovacie hracia deka Yookidoo ponúka mnoho vývojových aktivít s množstvom zavesených hračiek.

Čo všetko deka dokáže?

Dieťa sa môže na tejto deke od narodenia baviť a hrať sa. Zábavou sa mu stane zavesené hrkajúce zrkadielko, hrkálka kytička s mäkkým hryzátkom, hrkálka psík z rôznych textílií s posuvnými krúžkami, veľké šuštiace vlajočky, lietadlo s kravičkou a pohyblivou vrtuľou, ktoré po zatrasení vydáva zvuky, ale aj obojstranný vankúš s okami pre jednoduché upevnenie hračiek .

V prvej fáze sa dieťa hrá na deke v ľahu na chrbte. Využíva zavesených hračiek a hračiek, ktoré sú uchytené na deke v ľahu.

V druhej fáze prebieha hranie na brušku. Dieťa je možné podkladať vankúšikom. Hranie podporuje opakované zdvíhanie hlavy a posilňuje ramená, hrudník a hornú časť tela. Rozvíja sa hrubé motorické zručnosti.

V tretej fáze dieťa môže deku využívať tiež v polosede. Jednodouchou prestavbou deky môžete bábätko pohodlne poloposadit a dieťa objavuje hračky a hranie zase iným spôsobom. Môže tiež sledovať okolie, čo je pre neho zábavné.

Tipy pre hru:

1. fáza - umiestnite hračky na miesto, kde je dieťa najlepšie uvidí. Pomocou závesných krúžkov prispôsobte hračky tak, aby ich malo dieťa na dosah. Alebo umiestnite hračky na deku okolo dieťaťa, aby ste podporili jeho objavovanie a skúmanie.

2. fáza - umožntěte, aby dieťa preskúmalo hračky na bruchu. Dochádza tak k posilneniu trupu a vytvorenie svalového tonusu. Pre pohodlnejšie ležanie na brušku použite obojstranný vankúš.

3. fáza - zabezpečte dieťa v sedadle pomocou bezpečnostného postroja a podporného vankúša. 3 fázy sa používa u detí, ktoré už samy držia hlavičku a vykazujú známky samostatného držanie trupu. Povzbudzujte ich, aby sa rozhliadli okolo svojich hračiek, rodiny a priateľov. Zastrčte vankúš pod sedák pre oporu dieťaťa a zaveste hračky na oblúk, aby ich malo na dosah.

K dispozícii sú 2 veľkosti bezpečnostného postroja. Pre deti mladšie ako 5 mesiacov a pre deti staršie ako 8 mesiacov.

Deka je ľahko zložiteľná pre pohodlné skladovanie a cestovanie.

Je možné ju prať v práčke.

Balenie obsahuje: inteligentný konštrukcia so 4 oblúky a poistkami pre aretáciu, hudobné ledadlo s kravičkou, hrkálka psík, veľké bezpečnostné zrkadlo, 5 ks závesných krúžkov, hrkálka kytička, snímateľná hracia deka, bezpečnostné popruhy pre použitie v polosede.

 

Plyšový medveď Princess The Big Sister v šatách

Cena: 34,85 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Plyšový káčer s mašľou Stanley

Cena: 16,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Mačka Sweety veľká

Cena: 30,65 EUR

Skladom: 1 ks

Nosorožec Sweety, veľký

Cena: 29,65 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Plyšový medvedík Ziggy malý krémový

Cena: 12,27 EUR

Skladom: 1 ks

Plyšová mačička Bambo malá

Cena: 10,27 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.