Úvod  \ Puzzle a ozubené kolesá

Plan Toys - Puzzle a ozubené kolesá

Puzzle a ozubené kolesá - 0 ks

21,12 EUR

Výrobca: Plan Toys

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: PT5634

Puzzle a ozubené kolesá, Plan Toys

Sleduj ten zázrak! Dívaj sa, čo sa stane! Poskladaj si puzzle do rôznych tvarov. Dlhé, různotvaré alebo napríklad do štvorčeka. Umiestni na ne ozubené kolesá a rúk je roztoč. Čo sa stane? Tento malý zázrak môžu malé deti objavovať hodiny a hodiny. Vďaka vlastnej motorike si roztočí ozubené kolesá na jednotlivých dielcoch puzzle.

Puzzle sú kreatívni a podporujú fantáziu. Deti si môžu poskladať jednotlivé dieliky do rôznych tvarov. Ozubené kolesá môžu roztočiť pomocou úchopu na bicykli, prstíkom v otvore alebo za húsenicu. A vždy ich takto môžu roztočiť.

Deti si pomocou tejto hry zlepší jemnú motoriku, sústredenie a pokoj, naučí sa farby a princíp mechanizmu otáčania koliesok.

Balenie obsahuje: 12 častí (6 kúskov puzzle a 6 kúskov ozubených kolies)

Materiál: ekologické drevo

Vhodné pre deti od 2 rokov

 

Plan Toys je už 30 rokov úspešne fungujúce firma v obore výroby vysoko kvalitných ekologických hračiek. Firma vznikla v roku 1981 na juhu Thajska a v tejto oblasti funguje dodnes. Vo svojej produkcii využíva drevo z kaučovníků, ktoré už neprodukujú latexové mlieko. Spoločnosť toto drevo vykupuje od farmárov, pre ktoré už nemá žiadnu hodnotu, ale tiež dbá na to, aby boli použité na obnovu stromy nové. Práve použitím týchto stromov je výroba trvalo udržateľná, ekologická a navyše z vysoko kvalitného materiálu. Výrobný proces je navrhnutý tak, aby sa za využitie solárnej energie a biomasy maximálne šetrila energia a nedochádzalo k žiadnej produkcii odpadu.

Plan Toys používa vo svojej výrobe hračiek lepidlo bez formaldehydov a farby na vodnej báze, ktoré sú bezpečné, bez olova a iných ťažkých kovov. Pre obaly a tlačené materiály sa využíva recyklovaný papier. Hračky majú certifikát FSC (pre ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov) a ISO 9001 a 14001.

Hračky od Plan Toys podporujú hru, kreatívne myseľ a učí deti o svete okolo nás. O ich úspechu vypovedajú tiež desiatky ocenení z celého sveta.

 

Obojstranné domino - puzzle Zvieratká

Cena: 8,08 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Veľké puzzle Ročné obdobia

Cena: 17,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Duo puzzle Pretekárske autá so zvieratkami

Cena: 8,27 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Puzzle Tanečné akadémie

Cena: 15,00 EUR

Skladom: 3 ks

Domino Lesné zvieratká

Cena: 11,35 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kreatívne plávacie kačica - Morská panna, hračka do vody

Cena: 28,81 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.