Úvod  \ Pyramída s drevenými zvieratkami

Scratch Europe - Pyramída s drevenými zvieratkami

Pyramída s drevenými zvieratkami - 1 ks

20,43 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SC6181118

Pyramída s drevenými zvieratkami, Scratch

Pyramída s drevenými zvieratkami Scratch je kartónová skladačka pre najmenších, z ktorej si deti postavia veľkú vežu a zároveň domček pre zvieratká.

Deti sa môžu hrať dvojakým spôsobom. Kartónové kocky si môžu postaviť na seba a vytvoriť si tak vysokú vežu, kde zároveň najnižšiu kocka slúži ako domček pre zvieratká alebo môžu skladať kocky vedľa seba ako puzzle a po zostavení sa im objaví obrázok prírody.

Deti si stavaním zlepší jemnú motoriku, obratnosť, rozvinú si fantáziu vytváraním príbehov, ktoré sa na kockách odohrávajú.

Okrem stavania kociek si tiež môžu hrať s drevenými hračkami, ktoré sú súčasťou. Čo zvieratká prežívajú, ako sa baví a čo práve robia.

Na kockách sú vyobrazené rôzne zvieratká a príroda, v ktorej žijú a tiež čísla a obrázky pre prvé počítanie.

Sada obsahuje 5 pevných kartónových kociek a 3 drevená zvieratká. Všetko je umiestnené v krabici s popruhom pre jednoduché prenášanie.

Hračka podporuje rozvoj jemnej motoriky a rozvíja predstavivosť.

Materiál kvalitné drevo a kartón

Veľkosť balenia 15x15x20 cm

Vhodné pre deti od 12 mesiacov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne as novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí i rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Detská čítacie lampička a nočné svetlo ovečka FIN - šedá

Cena: 27,96 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Drevená kreatívna súprava - Módna návrhárka

Cena: 16,72 EUR

Skladom: 3 ks

Drevená zamykací zvieratka

Cena: 21,60 EUR

Skladom: 2 ks

Drevené kocky puzzle Zetotanimo

Cena: 19,20 EUR

Skladom: 2 ks

Krabičková veža Veľká pyramída Farma

Cena: 23,48 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.