Úvod  \ Softine Plastelína s vykrajovátka - Podmorský svet

SentoSphere - Softine Plastelína s vykrajovátka - Podmorský svet

Softine Plastelína s vykrajovátka - Podmorský svet - 0 ks

17,69 EUR

Výrobca: SentoSphere

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SSP8752

Softine Plastelína s vykrajovátka - Podmorský svet, Sentosphere

Extrémne mäkká modelovacia hmota Softine od Sentosphere, ktorá sa nelepí, nešpiní a nezasychá. Plastelína, ktorá bude baviť všetky deti. Pomocou tejto modelíny si vytvorí svoj vlastný morský svet.

Vďaka vykrajovátkům - vytlačovátkům, ktoré sú súčasťou, si deti môžu znovu a znovu vykrajovať delfínka, morské koníky i rybičky. A keď budú chcieť iné tvary? Stačí len popustiť fantáziu a vymodelovať si čokoľvek iného.

Nechajte vaše deti, nech podľa fantázie tvarujú a vytvára. Plastelína zabavia deti od batoliat až po predškolákov.

V balení deti nájdu 4 tégliky farebné modelovacej hmoty Softine (4x35 ml), 3 vykrajovačky - vytlačovátka s motívmi podmorského sveta

Odporúčaný vek od 3 rokov

Kartová hra pre najmenších Malá mláďatká

Cena: 8,85 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Factory art technology Svietiace obrázky Odyssea

Cena: 22,69 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Nafukovacia lopta Vtáčiky

Cena: 7,65 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Origami Zvieratká - papierové skladačky

Cena: 7,00 EUR

Skladom: 2 ks

Samolepky k vyfarbenie Mačky a psy

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 1 ks

Originálne kaleidoskop - krasohled - Mesiac

Cena: 12,31 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.