Úvod  \ Stohovacie myš

Plan Toys - Stohovacie myš

Stohovacie myš - 0 ks

17,27 EUR

Výrobca: Plan Toys

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: PT5681

Stohovacie myš, Plan Toys

Stohovacie myš od firmy Plan toys je ekologickou hračkou pre všetky malé deti. Ako dnes bude vyzerať myška? Napapaná alebo hladná?

Deti navliekaním krúžkov na tyčku vytvoria svoju originálnu myšku. Myšku môžete navliekať rôznymi spôsobmi a krúžky jej vytvoria originálne telo, ktoré potom môže vyzerať ako nanapané alebo napríklad ako v šatách.

Deti si pomocou tejto hry zlepší jemnú motoriku, sústredenie a pokoj a naučí sa farby.

Materiál: ekologické drevo

Vhodné pre deti od 18 mesiacov

 

Plan Toys je už 30 rokov úspešne fungujúce firma v obore výroby vysoko kvalitných ekologických hračiek. Firma vznikla v roku 1981 na juhu Thajska a v tejto oblasti funguje dodnes. Vo svojej produkcii využíva drevo z kaučovníků, ktoré už neprodukujú latexové mlieko. Spoločnosť toto drevo vykupuje od farmárov, pre ktoré už nemá žiadnu hodnotu, ale tiež dbá na to, aby boli použité na obnovu stromy nové. Práve použitím týchto stromov je výroba trvalo udržateľná, ekologická a navyše z vysoko kvalitného materiálu. Výrobný proces je navrhnutý tak, aby sa za využitie solárnej energie a biomasy maximálne šetrila energia a nedochádzalo k žiadnej produkcii odpadu.

Plan Toys používa vo svojej výrobe hračiek lepidlo bez formaldehydov a farby na vodnej báze, ktoré sú bezpečné, bez olova a iných ťažkých kovov. Pre obaly a tlačené materiály sa využíva recyklovaný papier. Hračky majú certifikát FSC (pre ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov) a ISO 9001 a 14001.

Hračky od Plan Toys podporujú hru, kreatívne myseľ a učí deti o svete okolo nás. O ich úspechu vypovedajú tiež desiatky ocenení z celého sveta.

Drevená skrutkovacie zvieratka

Cena: 16,15 EUR

Skladom: 1 ks

Mechanická 3D stavebnice - Steampunk hodiny

Cena: 8,77 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Vkladacie nákladiak so zvieratkami Farma

Cena: 35,00 EUR

Skladom: 1 ks

Včelie úle

Cena: 27,31 EUR

Skladom: 1 ks

Puzzle - obraz Nádherná prechádzka

Cena: 13,85 EUR

Skladom: 2 ks

Hladný vlk

Cena: 19,00 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.