Úvod  \ Ťahacie psík Ella

Scratch Europe - Ťahacie psík Ella

Ťahacie psík Ella - 1 ks

23,24 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: SC6181009

Drevený ťahacie psík Ella Scratch

Ťahacie hračky sú obľúbené všetkými generáciami. Drevený ťahacie psík Ella je veľmi roztomilá. Kedykoľvek ju deti ťahajú za povrázok, zvoní svoju rolničkou, vrtí chvostíkom i hlavičkou. Jej uši sa pohybujú a pokiaľ ju pohladíte po chrbte, zatrúbi, aby všetci vedeli, že je nablízku.

Deti psík zabaví aj rozveselí a rodičia tiež poteší, že má ťahacie psík medzi kolieskami vložené gumovú vložku, ktorá chráni podlahy pred poškriabaním. Deti tak môžu bez obáv brouzdat celým bytom s psíkom v pätách.

Materiál drevo
Veľkosť 18 x 9,5 x 14 cm
Vhodné pre deti od 18 mesiacov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne a s novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí aj rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Krabičková veža Dopravné prostriedky

Cena: 15,96 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Hudobné zvieratko Psík

Cena: 8,81 EUR

Skladom: 1 ks

Kreatívne plávacie kačica - Morská panna, hračka do vody

Cena: 28,81 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Vkladacie pohyblivé puzzle Farma

Cena: 21,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Drevené magnetky Vidiek

Cena: 12,35 EUR

Skladom: 1 ks

Samolepky pre najmenších - Zvierací mláďatká

Cena: 4,23 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.