Úvod  \ Ťahacie traktor s aktivitami

Scratch Europe - Ťahacie traktor s aktivitami

Ťahacie traktor s aktivitami - 1 ks

31,14 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Scratch Europe

Kat. číslo: SC6181018

Drevený ťahacie traktor s aktivitami Scratch

Drevený ťahacie traktor Scratch s farmárom a vozíkom s farebnými kockami. Tento traktor a celý jeho náklad môžu deti opakovane rozkladať a skladať a užiť si tak veľa zábavy.

Táto drevená hračka je určená pre najmenšie deti. Tie sa snažia navliekať kocky na tyčku, vkladať do otvorov a postaviť tak traktor s vlečkou. Biela kostička má zvukový efekt. Deti sa týmto spôsobom báječne zabaví a precvičí si jemnú motoriku.

Materiál drevo
Rozmer: 23,5 x 8,5 x 11 cm
Vhodné pre deti od 12 mesiacov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne a s novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí aj rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Pečiatky StampoBaby Zvieratká z ďaleka

Cena: 15,20 EUR

Skladom: 1 ks

Zmyslové kocky

Cena: 31,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Puzzle duo Nájdi mláďa

Cena: 8,80 EUR

Skladom: 1 ks

Puzzle - obraz Orchester

Cena: 15,60 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Balančné hra Lekná a žabky

Cena: 18,80 EUR

Skladom: 1 ks

Pyramída s drevenými zvieratkami

Cena: 20,00 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.