Úvod  \ Ukulele sovičky

Scratch Europe - Ukulele sovičky

Ukulele sovičky - 1 ks

34,10 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: SC6181825

Ukulele Sovička, Scratch

Roztomilá detská gitara - ukulele pre malé hudobníky. Užite si správnu zábavu i muziku s ukulele pre najmenších od firmy Scratch.

Toto ukulele je len 53 cm dlhé, ergonomicky preto dokonale vyhovuje malým deťom. Ladiace mechanizmus je rovnaký ako u skutočného nástroja!

Hudba i hudobné nástroje prispievajú k správnemu vývoju dieťaťa, vzbudzujú v nich záujem o hudbu a podporujú nácvik rytmu.

Materiál: drevo, plast

Veľkosť 53x17,5x5 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne as novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí i rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Sada filcových samolepiek Zvieratká na farme

Cena: 4,00 EUR

Skladom: 1 ks

Móda - módne zošit s nálepkami Ples

Cena: 7,00 EUR

Skladom: 2 ks

Veľké podlahové puzzle Farma

Cena: 20,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Originálne kaleidoskop - krasohled - Víly elfovia

Cena: 12,31 EUR

Skladom: 1 ks

Kartónový model Lietadlo

Cena: 17,00 EUR

Skladom: 1 ks

Panda k vymaľovanie

Cena: 29,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.