Úvod  \ Vedecké laboratórium - slnečná sústava

SentoSphere - Vedecké laboratórium - slnečná sústava

Vedecké laboratórium - slnečná sústava - 0 1

30,75 EUR

Výrobca: SentoSphere

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SSP2807

Vedecké laboratórium - šumivé látky, SentoSphere

Prebuď v sebe vedcov a spoznaj viac slnečnej sústavy. Vytvor ju, preskúmaj, nauč sa viac. Je to tak zábavné! S francúzskou značkou SentoSphere to zvládneš a naučíš sa niečo nové.

Zaujíma vaše deti vesmír? A chcete, aby sa o ňom dozvedeli viac? Vďaka tomuto vedeckému laboratóriu bude deti skúmanie vesmíru baviť.

Táto vzdelávacia sada bola vyvinutá s pomocou astronóma a planetológa Jeana-Loupa Bertauxa s cieľom pomôcť deťom objaviť našu slnečnú sústavu pomocou zábavných vedeckých experimentov. Budú pozorovať pohyby Zeme, pochopia, prečo existujú ročné obdobia, objavia fenomén zatmenia alebo zostavia slnečnú sústavu. Čakajú ich zábavné a poučné objavy.

A okrem toho si aj slnečnú sústavu vyrobia. A to z obľúbenej modelovacej hmoty Patarev.

Balenie obsahuje: 1 kelímok modelíny Patarev (30g), 4 kelímky modelíny Patarev (18g), 1 otočný stojan, 1 otočný glóbus, 1 prezentačná doska, 1 sochársky nôž, 1 vretenko a návod na použitie

Sada je vhodná pre deti od 8 rokov

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Kartová hra Príšerky

Cena: 15,00 EUR

Skladom: 2 ks

Výroba šperkov - kreatívna sada Korálkové prstene

Cena: 13,00 EUR

Skladom: 1 ks

Výroba šperkov - kreatívna sada Náramky priania

Cena: 13,00 EUR

Skladom: 1 ks

Prívesok k ušitie jednorožec Olympe

Cena: 12,17 EUR

Skladom: 1 ks

Obrázky z piesku Dinosaury - iba obrázky bez piesku

Cena: 10,38 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kartová hra Sakapuss

Cena: 8,75 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.