Úvod  \ Vkladací nákladiak so zvieratkami

Scratch Europe - Vkladací nákladiak so zvieratkami

Vkladací nákladiak so zvieratkami - 1 ks

34,08 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Odoslanie:do 5 dní !

1 komentár

Kat. číslo: SC6181033

Drevený vkladací nákladiak so zvieratkami Scratch

Aby mohol nákladiak včas doviezť zvieratká do cikusu, musí ich deti vložiť do správneho otvoru. Keď sú všetky zvieratá naložené, môžu deti vziať auto za povrázok a vyraziť v ústrety novým dobrodružstvám!

Drevený vkladací nákladiak obsahuje populárne vkladanie tvarov - zvieratká, ktoré precvičia jemnú motoriku i farby.

Deti musia všetky zvieratká vložiť do správnych otvorov. Tuleň má na spodnej časti magnet, môže teda bez obáv cestovať na streche nákladiaku. Zadné dvierka autá sú tiež na magnet a dajú sa ľahko otvoriť aj zatvoriť.

Toto drevené nákladné auto poteší nielen chlapčekov. Všetky deti rady nakladajú autá a vozia ich. Okrem poskytnutia zábavy táto hračka podporuje rozvoj jemnej motoriky a spoznávanie farieb a zvierat.

Materiál drevo
Veľkosť 22 x 14 x 14,5 cm
Vhodné pre deti od 18 mesiacov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne a s novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí aj rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Duo Puzzle Čo bude dnes na obed

Cena: 8,56 EUR

Skladom: 3 ks

Zábavné drevené kocky so zvukom

Cena: 33,96 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Baby špirála - mačička Angelique

Cena: 13,72 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Mini puzzle Slečna Tigri

Cena: 4,80 EUR

Skladom: 1 ks

Ukulele sovičky

Cena: 34,64 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Magnetické šípky Rytier

Cena: 18,28 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

(1)
Spokojenost

Se zbožím i způsobem dodání jsem spokojena. Díky.

Přidáno: 22.11.2015 20:19:23

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.