Úvod  \ Vkladacie nákladiak so zvieratkami Farma

Scratch Europe - Vkladacie nákladiak so zvieratkami Farma

Vkladacie nákladiak so zvieratkami Farma - 1 ks

35,24 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SC6181106

Drevený vkladací nákladiak so zvieratkami Farma, Scratch

Aby mohol nákladiak včas doviezť zvieratká na farmu, musí ich deti vložiť do správneho otvoru. Keď sú všetky zvieratá naložené, môžu deti vziať auto za povrázok a vyraziť v ústrety novým dobrodružstvám!

Drevený vkladací nákladiak obsahuje populárne vkladanie tvarov - zvieratká, ktoré precvičia jemnú motoriku i farby.

Deti musia všetky zvieratká vložiť do správnych otvorov. Zadné dvierka autá sú na magnet a dajú sa ľahko otvoriť aj zatvoriť.

Toto drevené nákladné auto poteší nielen chlapčekov. Všetky deti rady nakladajú autá a vozia ich. Okrem poskytnutia zábavy táto hračka podporuje rozvoj jemnej motoriky a poznávanie farieb a zvierat.

materiál drevo
Veľkosť 18 x 14 x 13 cm
Vhodné pre deti od 18 mesiacov

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne as novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí i rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Hladný vlk

Cena: 19,00 EUR

Skladom: 1 ks

Puzzle v čarovnej krabičke - Hasiči

Cena: 9,04 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Vkladacie drevené puzzle Autá na stavbe

Cena: 16,00 EUR

Skladom: 1 ks

Hra Malá Akcia

Cena: 19,19 EUR

Skladom: 3 ks

Vkladacie drevené puzzle Farma

Cena: 17,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Magnetická autíčka

Cena: 22,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.