Úvod  \ Zatĺkacia hračka Farma

Scratch Europe - Zatĺkacia hračka Farma

Zatĺkacia hračka Farma - 1 ks

21,95 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: SC6181035

Zatĺkacia hračka Farma Scratch

Zatĺkanie kladivkom a vytváranie obrázkov. To je to, čo baví každého predškoláka. Deti si môžu zábavným spôsobom vytvoriť obrázky.

Obľúbená hračka zatĺkanie bude baviť chlapcov aj dievčatká. Drevené dieliky rôznych tvarov a farieb sa pomocou dreveného kladivka a klinčekov zatĺkajú do korkové dosky. Deti tak tvoria obrázok farmy so zvieratami, ktorý môže byť zakaždým iný.

Sada obsahuje korkovú dosku, 36 drevených dielikov s motívom farmy, drevené kladivko a 50 klinčekov. Každý drevený dielik má uprostred dierku na klinec.

Hračka napomáha rozvoju jemnej motoriky a trénuje detskú predstavivosť.

Materiál drevo, korok, kov

Veľkosť 22x32x1,5 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne a s novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí aj rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Skladacie kocky Zvieratká

Cena: 13,85 EUR

Skladom: 1 ks

Kartová hra Útok pirátov

Cena: 8,85 EUR

Skladom: 1 ks

Plechová káča žltá

Cena: 9,00 EUR

Skladom: 1 ks

Drevená stavebnica Indiánsky totem

Cena: 25,00 EUR

Skladom: >3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.