DODANIE DO VIANOC!

Tým JUCHOO urobí maximum pre dodanie tovaru do Vianoc za týchto podmienok:

- tovar skladom: objednanie do 20. 12. 15:00 – pri platbe online lebo na dobierku a doručeniu na výdajňu Zásielkovni

(Nekončíme! Radi Vám balíček zašleme aj po tomto dátume, bohužiaľ však k vyťaženosti dopravcov nie sme schopní garantovať dodanie do Štedrého dňa)

- tovar, ktorý nie je skladom: objednanie do 18. 12. 8:00 cez Zásielkovňu – v prípade, že zvolíte platbu vopred, požadovaná suma musí byť na našom účte do 20. 12.

Objednávky prijaté od 21. 12. budú vybavované až po Novom roku.

O nás

Sme malá rodinná firma s individuálnym prístupom k jednotlivým zákazníkom. Do nášho sortimentu vyberáme originálne a neopozerané hračky a doplnky pre deti, ktoré nás presvedčili svojou kvalitou spracovania a dizajnom. S väčšinou výrobkov máme vlastnú výbornú skúsenosť vďaka našim deťom, ktoré sú pre nás najlepším meradlom pre zaujímavú a kvalitnú hračku. Z ich nadšených reakcií vieme, že dizajn doplnkov do izbičky, potrieb pre ich stolovanie a detských módnych doplnkov sa páči a že nich veľmi radi používajú pri ich každodenných činnostiach.

 

Ako rodičia dvoch detí riešime často problém, ako naši "nezbedníkov" zabaviť. Určite to tiež poznáte, hračky v izbičke už nie je kam dávať, ale ich už žiadna nebaví. Čo len nové vymyslieť? Z toho dôvodu sa snažíme do nášho e-shopu vyberať produkty, ktoré nie sú na trhu a v kamenných predajniach bežnej a u ktorých vieme, že sú zaujímavé pre deti všetkých vekových kategórií. U nás nájdete hračky, ktoré sú nielen krásne a originálne, ale ktoré sa tiež snažia u detí rozvíjať ich schopnosti a zručnosti.

 

Náš internetový obchod s úspechom využijete aj pre zvláštne príležitosti vašich detí. Pred každou oslavou narodenín a sviatkov sa nás všetkých babičky, tety a taky dedovia a ujovia pýtajú, čo vhodného našim potomkom k ich radostnej udalosti zaobstarať. Aj pre tieto príležitosti je tu naša ponuka, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších ratolesti.

 

Nápad na vytvorení e-shopu s kvalitnými a originálnymi hračkami vznikol roku 2012 a v novembri toho istého roku bol spustený pod názvom Skibidoo (po menoch zakladatelov), načo sa v auguste roku 2013 definitívne premenoval na Juchoo (čítaj: juchů).