Úvod \

Juchoo - Radenie podľa firiem \ Scratch Europe

Belgická značka Scratch Europe je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu, napriek tomu alebo práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne a s novými nápadmi.

Design hračiek Scratch Europe vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Jedná sa o tím zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí aj rodičov na hračky, a to ruku v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre určitý vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch Europe podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané a všetky výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch Europe si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Triediť podľa:


Celkom položiek: 2

Scratch Europe - Puzzle a guličková dráha Cirkus

Puzzle a guličková dráha Cirkus, Scratch Puzzle a guličková dráha 2v1! Úžasná hračka pre malé deti. Postavte kocky, poskladajte puzzle a prejdite si guličkou dráhu. Pokiaľ sa deťom podarí správne zostaviť obrázok, budú odmenení guličkovou dráhou. Pokiaľ sú totiž kocky postavené...

Puzzle a guličková dráha Cirkus - 1 ks

28,50 EUR

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SC6181031

Výrobca: Scratch Europe

Scratch Europe - Sada hier 3v1 Motýle

Súprava hier 3v1 Motýle, Scratch Sada hier 3v1 Motýle Scratch je kombinácia troch obľúbených hier pre malých hráčov ilustrovaná nádhernými motýlikmi. Lovenie motýlikov na udicu, domino a pexeso. V balení deti nájdu 3 hry, ktoré môžu hrať. Loviť motýliky na magnetickú udicu...

Sada hier 3v1 Motýle - 1 ks

18,33 EUR

Zľava: 40% (-12,21 EUR)

Bežne:  30,54 EURNajnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy.

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SC6182028

Výrobca: Scratch Europe

Celkom položiek: 2