Úvod  \ Sada hier 3v1 Motýle

Scratch Europe - Sada hier 3v1 Motýle

Sada hier 3v1 Motýle - 1 ks

30,54 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SC6182028

Súprava hier 3v1 Motýle, Scratch

Sada hier 3v1 Motýle Scratch je kombinácia troch obľúbených hier pre malých hráčov ilustrovaná nádhernými motýlikmi. Lovenie motýlikov na udicu, domino a pexeso.

V balení deti nájdu 3 hry, ktoré môžu hrať. Loviť motýliky na magnetickú udicu (obsahuje 2x udicu na lovenie). Mladšie deti sa môžu snažiť uloviť motýliky a radovať sa z každého uloveného kúsku a staršie deti môžu súťažiť a počítať body podľa ulovených kúskov alebo podľa bodov, ktoré sú umiestnené na zadnej strane každého motýlika.

Až deti prestane lovenie motýlikov baviť, môžu si zahrať domino, pri ktorom si odpočnú. A ak chcete deťom aj sebe zamestnať hlavu, zahrajte si pexeso (memo)

Hra precvičuje sústredenie a jemnú motoriku. Staršie deti zábavnou formou trénujú počítanie.

Obsahuje: 2x magnetickú udicu, 12 kúskov motýlikov o veľkosti 6x6 cm, 28 dielikov domino o veľkosti 9,5x5 cm a 36 kúskov pexesa o veľkosti 5 cm.

Celá sada je zabalená v krásnej krabičke motýľa.

Materiál: kartón

Veľkosť krabičky: 25x23x6,5 cm

Vhodné pre deti od 18 mesiacov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne as novými nápadmi.

Dizajn hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí i rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým designom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre učitý vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volia to najlepšie pre svoje dieťa.

Drevené magnetky Vytvor si tváre

Cena: 14,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Náučná hra Ktoré zvieratko sa schovalo

Cena: 22,50 EUR

Skladom: 2 ks

Príbehový zošit so samolepkami Farma

Cena: 8,67 EUR

Skladom: 1 ks

Plyšový zajac Sweet Andre, svetlo hnedý

Cena: 30,79 EUR

Skladom: 1 ks

Plyšový hroch Jerry

Cena: 24,96 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Detský tanier Tiny Farmer Sheep-Goose nature

Cena: 8,00 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.