Úvod  \ Sada hier 3v1 Motýle

Scratch Europe - Sada hier 3v1 Motýle

Sada hier 3v1 Motýle - 1 ks

20,20 EUR

Zľava: 30% (-8,66 EUR)

Bežne: 28,86 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: SC6182028

Sada hier 3v1 Motýle, Scratch

Sada hier 3v1 Motýle Scratch je kombinácia troch obľúbených hier pre malých hráčov ilustrovaná nádhernými motýliky. Lovenie motýlikov na udicu, domino a pexeso.

V balení deti nájdu 3 hry, ktoré môžu hrať. Loviť motýliky na magnetickú udicu (obsahuje 2x udicu na lovenie). Mladšie deti sa môžu snažiť uloviť motýliky a radovať sa z každého uloveného kúsku a staršie deti môžu súťažiť a počítať body podľa ulovených kúskov alebo podľa bodov, ktoré sú umiestnené na zadnej strane každého motýlika.

Až deti prestane lovenie motýlikov baviť, môžu si zahrať domino, pri ktorom si odpočnete. A ak chcete deťom i sebe zamestnať hlavu, zahrajte si pexeso (memo)

Hra precvičuje sústredenie a jemnú motoriku. Staršie deti zábavnou formou trénujú počítanie.

Obsahuje: 2x magnetickú udicu, 12 kúskov motýlikov s veľkosťou 6x6 cm, 28 dielikov domino s veľkosťou 9,5x5 cm a 36 kúskov pexesá o veľkosti 5 cm.

Celá sada je zabalená v krásnej krabičke motýľa.

Materiál: kartón

Veľkosť krabičky: 25x23x6,5 cm

Vhodné pre deti od 18 mesiacov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne as novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí i rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Loto Domov

Cena: 11,96 EUR

Skladom: 2 ks

Pyramída s drevenými zvieratkami

Cena: 20,00 EUR

Skladom: 1 ks

Abeceda a čísla do vane

Cena: 20,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Detské pečiatky Baby Oceán

Cena: 15,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Učím sa počítať s autíčkom - Crescendo

Cena: 32,00 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.