Úvod  \ Pečiatky StampoBaby Safari

AladinE - Pečiatky StampoBaby Safari

Pečiatky StampoBaby Safari - 1 0

15,20 EUR

Výrobca: AladinE

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: ALA03803new

Pečiatky StampoBaby Safari zvieratká, Aladine

Pečiatky StampoBaby Safari zvieratká sú 4 ergonomicky tvarovaná pečiatky vhodná pre najmenšie deti. Pečiatka ponúka jednoduchý úchop, hlbokú textúru a veľký obrázok!

V balení nájdete 4 pečiatky, ktoré sa budú ľahko držať aj najmenším deťom a to už od 1 roka.

StampoBaby sú pečiatky určená pre najmenšie deti. Umožňujú prvý ľahké vytváranie obrázkov, ktoré je možné tiež domaľovávať a vyfarbovať.

Pomocou pečiatok môžete deti naučiť ako sa volajú zvieratka zo safari, kde žijú a čo napríklad jedia.

StamboBaby sú viac než pečiatky. Ak máte čas - sadnite si k svojim deťom a využite naplno potenciál tejto interaktívne hračky:

Samostatnosť a sebadôvera: V batelocím veku "ja sám" je jednoducho úžasné umožniť dieťaťu pocítiť, aké to je, keď niečo zvládne samo bez pomoci dospelých. Jeho jemná motorika ešte nie je zrelá dosť na to, aby dokázalo dokonale ovládať ceruzku a aby nakreslilo obrázok plný detailov. Dieťa však už pozná zvieratká. Pomocou pečiatok teraz dieťa bez pomoci vytvorí dokonalý obrázok. Podeľte sa s dieťaťom o tú obrovskú radosť, že niečo zvládlo samo. Sú to prvé a veledůležité krôčiky k zdravej sebadôvere. Uvidíte, že sa mu to bude páčiť natoľko, že bude chcieť pečiatkovať znovu a znovu. Znovu a zase objavovať to kúzlo, kedy ono samo vytvorí niečo dokonalého.

Jemná motorika a Grafomotorika a budovanie neurónových spojov: Ponúknite dieťaťu k narazítkovaným obrázkom pastelku, voskovku, štetec. Ideálne len jednu farbu. A ukaždte dieťaťu, že sa obrázok dá vyfarbiť. Obrázok, ktorý si dieťa samo vytvorí, sa stáva cieľom na vyfarbovanie. Možno úplne prvýkrát dieťa zažije skúsenosť, že jeho ruka môže byť predĺžená o nástroj. O kresliaci nástroj. A jeho vlastnej vôle môže nástroj ovládať. A vytvoriť grafickú stopu. Keď bude znovu a znovu trénovať, stopa bude presnejší, dieťa bude mať nad pastelkou väčšiu kontrolu. Čo sa deje v mozgu? Oko zaznamená cieľ, ten sa Prensa do mozgu, kde sa vytvorí komplexný odpoveď. Svaly sa pokúsi ovládnuť nástroj, pomocou ktorého sa na papier nanesie farebná stopa. Do tohto procesu sa zapája a prepája veľa neurónov, ktoré vytvára neurónovou dráhu. Čím častejšie sa táto situácia objavuje, tým viac sa spojenie upevňuje a automatizuje. Tu sa kladú základy neskorších úspechov v škole a dobre zorganizovaného mozgu. Pre nás je to zdanlivo jednoduché, pre malé dieťa však obrovská práce.

Veľkosť razítkovaného obrázku cca 5 cm

Obsahuje 4 pečiatky (z oblečenia dobre prateľné) + pečiatkovacie podušku

Odporúčaný vek: od 18 mesiacov

Drevený ježdík - hračka na tyči Papagáj

Cena: 13,40 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Magnetický labyrint s perom Život v oceáne

Cena: 22,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Puzzle duo Nájdi ma

Cena: 8,80 EUR

Skladom: 3 ks

Výtvarná sada - prstové farby Panda

Cena: 15,00 EUR

Skladom: 1 ks

StampoColors Farebné pečiatkovacie podušky - festival

Cena: 14,40 EUR

Skladom: 1 ks

Pečiatky StampoStory - Farma

Cena: 7,96 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.