Úvod  \ Cvrnkací guličky s prekážkami

Avenue Mandarine - Cvrnkací guličky s prekážkami

Cvrnkací guličky s prekážkami - 1 ks

19,68 EUR

Výrobca: Avenue Mandarine

Skladom: 1 ks

1 komentár

Kat. číslo: AVMJS005

Cvrnkací guličky s prekážkami, Avenue Mandarine

Cvrnkací guličky s prekážkami Avenue Mandarine budú skvelou zábavou pre deti aj rodičov. Kto zvládne prekonať ako prvý všetky prekážky?

Tak trošku retro hra, ktorú pozná snáď každý. Klasické detské guľôčky, ktoré sa cvrnkaly do jamky pozná snáď každý. Hrali ich naši rodičia, hrali sme ich aj my. Táto sada je na podobnom princípe, ale obohatená o mnoho prekážok s rôznymi stupňami obtiažnosti, ktoré môžu deti zdolávať aj doma v izbe. Užijú si pri tom veľa zábavy a rodičia zaspomínajú na detské časy.

Herné varianty:

Hra 1 pre 2-5 hráčov: Cieľom je získať čo najväčší počet bodov v štyroch hodoch. Každý hráč má 4 guľôčky. Postavte vedľa seba jednotlivé prekážky a určite si štartovú čiaru. Každý hráč má štyri hody guličkami. Cieľom je, aby kľučka úplne prešla prekážkou. Po štyroch hodoch sa každému hráčovi sčítajú body podľa čísel na prekážke, ktorú sa hráči podarilo prejsť a v hre pokračuje ďalší hráč. Vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov.

Hra 2 pre 2-5 hráčov: Cieľom je dokončiť závod ako prvý. Každý hráč dostane 1 guličku. Vytvorte si dráhu z prekážok a určite si štartovú čiaru a cieľ. Hráč začína na prvej prekážke. Ak sa mu podarí s guličkou prekážku prekonať, pokračuje ďalšou prekážkou. V opačnom prípade ponechá Kulič na mieste a pokračuje ďalší hráč. Víťazom je ten, kto prejde všetkými prekážkami a je v cieli.

Hra 3 pre 2 hráčov: Vyhraj súperovu guličku. Každý hráč dostane 1 guličku. Vyberte si jednu prekážku a tú postavte 6 krokov od štartovej čiary. Obaja hráči začínajú naraz a cvrnkají guličky tiež naraz. Ďalšie cvrnknutí môže nasledovať vždy až po zastavení guľôčky. Víťazom je ten, kto prvý prejde prekážkou v cieli. Ten získava súperovu guličku.

Akú hru vyberte a kto bude najlepší? Det alebo rodičia?

V balení nájdete 9 veselých a farebných prekážok, 21 guličiek v vrecúšku a návod na niekoľko herných variantov.

Design by Emmanuelle Colin.

Vhodné pre deti od 6 rokov

Premietacie kotúčiky Nočná prechádzka

Cena: 7,96 EUR

Skladom: 1 ks

Náučný samolepkový plagát Dinosaury

Cena: 18,00 EUR

Skladom: 3 ks

Kresliace podložka s kriedami Jednorožec

Cena: 17,20 EUR

Skladom: 1 ks

Kotúčiky s rozprávkami 2 k premietacie baterke MiDeer

Cena: 7,96 EUR

Skladom: 3 ks

Kreatívna sada Lisovanie kvetov

Cena: 36,32 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Vyrob si farebné sviečky

Cena: 37,80 EUR

Skladom: 1 ks

(1)
Doporučuji

Přidáno: 02.06.2021 10:58:36

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.