Úvod \

Detské doplnky \ Dáždniky

Dáždniky pre deti

Vyberte u nás krásne kvalitné detské dáždniky, v originálnom dizajne pre dievčatá aj pre chlapcov.

Výrobca:

     

Triediť podľa:


Celkom položiek: 1812>>

Djeco - Detský dáždnik Dúha

Detský dáždnik Dúha, Djeco Detský dáždnik Dúha od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Dúha - 0 ks

9,23 EUR

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: DD04705

Výrobca: Djeco

Sigikid - Detský dáždnik Krokodíl

Detský dáždnik Krokodíl, Sigikid Krásne farebný detský dáždnik Sigikid s motívom krokodíla urobí radosť každému dieťaťu. Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veselý detský dáždnik je v jasných farbách a zároveň je pevný a kvalitné. Pre deti je jednoduchý na...

Detský dáždnik Krokodíl - 0 ks

11,77 EUR

Zľava: 7% (-0,88 EUR)

Bežne: 12,65 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 24941

Výrobca: Sigikid

Djeco - Detský dáždnik Les

Detský dáždnik Les, Djeco Detský dáždnik Les od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Les - 0 ks

9,23 EUR

Skladom: 3 ks

Kat. číslo: DD04706

Výrobca: Djeco

Sigikid - Detský dáždnik Lev

Detský dáždnik Lev, Sigikid Krásne farebný detský dáždnik Sigikid s motívom leva urobí radosť každému dieťaťu. Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veselý detský dáždnik je v jasných farbách a zároveň je pevný a kvalitné. Pre deti je jednoduchý na ovládanie, ide...

Detský dáždnik Lev - 0 ks

12,65 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 24943

Výrobca: Sigikid

Djeco - Detský dáždnik Roboti

Detský dáždnik Roboti, Djeco Detský dáždnik Roboti od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Roboti - 0 ks

9,23 EUR

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: DD04806

Výrobca: Djeco

Djeco - Detský dáždnik Savana

Detský dáždnik Savana, Djeco Detský dáždnik Savana od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Savana - 0 ks

9,23 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: DD04704

Výrobca: Djeco

Djeco - Detský dáždnik V letu

Detský dáždnik V letu, Djeco Detský dáždnik V letu od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik V letu - 0 ks

9,23 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: DD04805

Výrobca: Djeco

Djeco - Detský dáždnik Vesmír

Detský dáždnik Vesmír, Djeco Detský dáždnik Vesmír od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Vesmír - 0 ks

9,23 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: dd04707

Výrobca: Djeco

Djeco - Detský dáždnik Žabí cestovanie

Detský dáždnik Žabí cestovanie, Djeco Detský dáždnik Žabí cestovanie od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Žabí cestovanie - 0 ks

9,23 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: DD04808

Výrobca: Djeco

Sigikid - Detský dáždnik Zajac

Detský dáždnik Zajac, Sigikid Krásne farebný detský dáždnik Sigikid s motívom zajaca urobí radosť každému dieťaťu. Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veselý detský dáždnik je v jasných farbách a zároveň je pevný a kvalitné. Pre deti je jednoduchý na ovládanie, ide...

Detský dáždnik Zajac - 0 ks

12,65 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 24942

Výrobca: Sigikid

Celkom položiek: 1812>>