Úvod \

Detské doplnky \ Dáždniky

Dáždniky pre deti

Vyberte u nás krásne kvalitné detské dáždniky, v originálnom dizajne pre dievčatá aj pre chlapcov.

Výrobca:

     

Triediť podľa:


Celkom položiek: 25123>>

Djeco - Detský dáždnik Jednorožci

Detský dáždnik Jednorožce, Djeco Detský dáždnik Jednorožcovi od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé slečny i dievčatká. Romantický dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Jednorožci - 0 ks

10,42 EUR

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: DD04708

Výrobca: Djeco

Sigikid - Detský dáždnik Krokodíl

Detský dáždnik Krokodíl, Sigikid Krásne farebný detský dáždnik Sigikid s motívom krokodíla urobí radosť každému dieťaťu. Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veselý detský dáždnik je v jasných farbách a zároveň je pevný a kvalitné. Pre deti je jednoduchý na...

Detský dáždnik Krokodíl - 0 ks

12,75 EUR

Zľava: 7% (-0,96 EUR)

Bežne: 13,71 EUR

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 24941

Výrobca: Sigikid

Djeco - Detský dáždnik Kvetinová záhrada

Detský dáždnik Kvetinová záhrada, Djeco Detský dáždnik Kvetinová záhrada od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Kvetinová záhrada - 0 ks

10,42 EUR

Skladom: 3 ks

Kat. číslo: DD04701

Výrobca: Djeco

Djeco - Detský dáždnik Kvety a vtáčiky

Detský dáždnik Kvety a vtáčiky, Djeco Detský dáždnik Kvety a vtáčiky od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé slečny i dievčatká. Romantický dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Kvety a vtáčiky - 0 ks

10,42 EUR

Skladom: 3 ks

Kat. číslo: DD04804

Výrobca: Djeco

Djeco - Detský dáždnik Les

Detský dáždnik Les, Djeco Detský dáždnik Les od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Les - 0 ks

10,42 EUR

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: DD04706

Výrobca: Djeco

Sigikid - Detský dáždnik Lev

Detský dáždnik Lev, Sigikid Krásne farebný detský dáždnik Sigikid s motívom leva urobí radosť každému dieťaťu. Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veselý detský dáždnik je v jasných farbách a zároveň je pevný a kvalitné. Pre deti je jednoduchý na ovládanie, ide...

Detský dáždnik Lev - 0 ks

13,71 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 24943

Výrobca: Sigikid

Djeco - Detský dáždnik Morský svet

Detský dáždnik Morský svet, Djeco Detský dáždnik Morský svet od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Morský svet - 0 ks

10,42 EUR

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: DD04703

Výrobca: Djeco

Djeco - Detský dáždnik Oceán

Detský dáždnik Oceán, Djeco Detský dáždnik Oceán od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Oceán - 0 ks

14,17 EUR

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: DD04710

Výrobca: Djeco

Djeco - Detský dáždnik pre najmenších Les

Detský dáždnik pre najmenších - Les, Djeco Detský dáždnik Les od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Tento dáždnik je vhodný pre všetky deti od 3 rokov. Svojimi...

Detský dáždnik pre najmenších Les - 0 ks

10,42 EUR

Skladom: 3 ks

Kat. číslo: DD04725

Výrobca: Djeco

Djeco - Detský dáždnik pre najmenších More

Detský dáždnik pre najmenších - More, Djeco Detský dáždnik More od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Tento dáždnik je vhodný pre všetky deti od 3 rokov. Svojimi...

Detský dáždnik pre najmenších More - 0 ks

10,42 EUR

Skladom: 3 ks

Kat. číslo: DD04727

Výrobca: Djeco

Celkom položiek: 25123>>