Úvod \

Detské doplnky \ Dáždniky

Dáždniky pre deti

Vyberte u nás krásne kvalitné detské dáždniky, v originálnom dizajne pre dievčatá aj pre chlapcov.

Výrobca:

     

Triediť podľa:


Celkom položiek: 22123>>

Djeco - Detský dáždnik Jednorožci

Detský dáždnik Jednorožce, Djeco Detský dáždnik Jednorožcovi od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé slečny i dievčatká. Romantický dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Jednorožci - 0 ks

10,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: DD04708

Výrobca: Djeco

Sigikid - Detský dáždnik Krokodíl

Detský dáždnik Krokodíl, Sigikid Krásne farebný detský dáždnik Sigikid s motívom krokodíla urobí radosť každému dieťaťu. Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veselý detský dáždnik je v jasných farbách a zároveň je pevný a kvalitné. Pre deti je jednoduchý na...

Detský dáždnik Krokodíl - 0 ks

9,87 EUR

Zľava: 25% (-3,29 EUR)

Bežne: 13,16 EUR

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: 24941

Výrobca: Sigikid

Djeco - Detský dáždnik Kvetinová záhrada

Detský dáždnik Kvetinová záhrada, Djeco Detský dáždnik Kvetinová záhrada od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Kvetinová záhrada - 0 ks

10,00 EUR

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: DD04701

Výrobca: Djeco

Sigikid - Detský dáždnik Lev

Detský dáždnik Lev, Sigikid Krásne farebný detský dáždnik Sigikid s motívom leva urobí radosť každému dieťaťu. Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veselý detský dáždnik je v jasných farbách a zároveň je pevný a kvalitné. Pre deti je jednoduchý na ovládanie, ide...

Detský dáždnik Lev - 0 ks

13,16 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 24943

Výrobca: Sigikid

Djeco - Detský dáždnik Morský svet

Detský dáždnik Morský svet, Djeco Detský dáždnik Morský svet od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Morský svet - 0 ks

10,00 EUR

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: DD04703

Výrobca: Djeco

Djeco - Detský dáždnik Tváre

Detský dáždnik Tváre, Djeco Detský dáždnik Tváre od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Tváre - 0 ks

10,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: DD04709

Výrobca: Djeco

Djeco - Detský dáždnik Roboti

Detský dáždnik Roboti, Djeco Detský dáždnik Roboti od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Roboti - 0 ks

10,00 EUR

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: DD04806

Výrobca: Djeco

Djeco - Detský dáždnik Savana

Detský dáždnik Savana, Djeco Detský dáždnik Savana od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Savana - 0 ks

10,00 EUR

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: DD04704

Výrobca: Djeco

Djeco - Detský dáždnik Tropická džungľa

Detský dáždnik Tropická džungľa, Djeco Detský dáždnik Tropická džungľa od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Tropická džungľa - 0 ks

10,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: DD04702

Výrobca: Djeco

Djeco - Detský dáždnik Žabí cestovanie

Detský dáždnik Žabí cestovanie, Djeco Detský dáždnik Žabí cestovanie od firmy Djeco schová pred dažďom všetky malé deti. Veselý dáždnik bude deti baviť a dážď budú milovať! Že prší? To nevadí. Na dážď my sa totiž tešíme. Veľkosť: dĺžka 68 cm, priemer 70 cm.

Detský dáždnik Žabí cestovanie - 0 ks

10,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: DD04808

Výrobca: Djeco

Celkom položiek: 22123>>