Úvod  \ Hra pre najmenších Poďme variť

Haba - Hra pre najmenších Poďme variť

Hra pre najmenších Poďme variť - 0 ks

24,99 EUR

Výrobca: Haba

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: H306349

Hra pre najmenších Poďme variť, Haba

Hra od firmy Haba Poďme variť bude zábavnou hrou pre všetkých malých hráčov. Čo dnes uvaríte? Akú zeleninu máte radi? Zapamätáte si, ktorá je už v hrnci?

Herná krabica sa zmení na jeden veľký hrniec. A má aj vlastnú pokrievku!

Hru môžete hrať v niekoľkých variantoch. Jednoduchým spôsobom môžete tiež rozoznávať a spoznávať jednotlivé druhy zeleniny. Vďaka priloženým kartičkám s obrázkami zeleniny môžete hrať aj ako loto alebo pexeso.

Variant hry 1. Čo dnes budeme variť? Hádžte kockou. Na kocke padne zelenina, nechajte dieťa, nech zeleninu aj kartičku nájde a dá kúsok zeleniny do hrnca a kartičku pred seba. Komunikujte s dieťaťom? Ako sa zelenina volá? Máš ju rád? Ak padne hviezda, môže si zeleninu vybrať. Pokiaľ padne na kocke zelenina, ktorá je už v hrnci, dieťa žiadnu kartu nedostáva a môže zamiešať zeleninu vareškou v hrnci. Cieľom hry je získať čo najviac kartičiek so zeleninou. Kto vyhral?

Variant hry 2. Deti si vezme kartičku so zeleninou, ale neukáže ju protihráčom. Tí majú za úlohu uhádnuť, ktorú zeleninu si vybralo. Uhádli? Výborne. Vložte teda kus drevenej zeleniny do hrnca. Pokiaľ neuhádli, háda ďalší hráč. Hra končí, keď má dieťa pred sebou nazhromaždené 3 kusy kariet so zeleninou. Potom stačí len zamiešať jedlo v hrnci a môžete polievku podávať.

Variant hry 3. Každé dieťa si vyberie svoj obľúbený kúsok zeleniny a umiestni ho do hrnca. Zatvorte hrniec pokrievkou. Zamiešajte zeleninové kartičky a polozte ich lícom nahor vedľa hrnca. Deti si postupne berú zeleninovú kartičku a kladú otázku, či je zelenina už v hrnci alebo nie. Ak áno, vyhráva kartu a kúsok zeleniny. Pokiaľ tam zelenina nie je, nedostane dieťa kartičku. Víťazí ten, kto má najviac kariet a zeleniny.

Návod k hre Poďme variť

Hra v deťoch podporuje logické myslenie, rozvíja slovnú zásobu aj prvé nadšenie z hry.

Hra je časovo nenáročná. Deka hr je približne 5 – 10 minút tak, aby deti stále bavila.

Hra je určená pre 2-4 hráčov

Hra je určená pre deti od 2 rokov

 

Maľovaná píšťalka

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 2 ks

Kartová hra pre najmenších Malé rodinky

Cena: 12,46 EUR

Skladom: 3 ks

Obrázky z trblietok Móda

Cena: 18,33 EUR

Skladom: 1 ks

Duo Puzzle Predtým a potom

Cena: 18,04 EUR

Skladom: 1 ks

Puzzle pre najmenších V lese

Cena: 11,25 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.