Úvod  \ Kartónový model Lietadlo

Immagicart - Kartónový model Lietadlo

Kartónový model Lietadlo - 1 ks

17,29 EUR

Výrobca: Immagicart

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: AIR-001

Kartónový model Lietadlo Immagicart

Kartónové lietadlo určené na zostavenie a vymaľovanie sa stane peknou dekoráciou detskej izbičky a bude úžasné pre hru. Deti sa pri tvorení zabaví a výsledok im bude robiť radosť.

Deti si jednoduchým spôsobom zostaví kartónový model lietadla. Jednotlivé dieliky lietadlá sú vopred vyrazené, pripravené na vyfarbenie a zostavenie podľa návodu.

Kartónový model lietadla si deti môžu vymaľovať priloženými fixkami alebo vlastnými farbami.

K zloženiu lietadla nepotrebujete nožnice ani lepidlo, len šikovné ruky!

Skôr si deti hrávali s jednoduchými hračkami, z kartónové krabice s trochou predstavivosti vykúzlili domček pre bábiky, auto alebo garáž. Detská predstavivosť je neobmedzená a je pre rozvoj detí veľmi dôležitá. Talianska firma Immagicart sa inšpirovala prírodnými materiálmi a prirodzenú detskú tvorivosťou a vytvorila priestorové 3D puzzle z papiera. Pevné, odolné, funkčné, dotiahnuté do najmenších detailov.

Táto kreatívna sada napomáha rozvíjať u detí manuálnu zručnosť, kreativitu, priestorovú predstavivosť, logické myslenie a trpezlivosť.

Táto ekologická hračka je vyrobená z kartónu, je šetrná k životnému prostrediu a je veľmi odolná. Bude tak deťom slúžiť mnoho rokov.

Balenie obsahuje: 6 kartónov s vopred vyrazenými diely potrebné na zostavenie modelu, celkom 36 dielikov, 3 fixky k vymaľovanie, spojovací diel k otáčania vrtule, podrobný obrázkový návod.

Materiál: pevný kartón

Veľkosť 27 x 32 x 16 cm

Vhodné pre deti od 5 rokov

 

 

Talianska firma Immagicart sa inšpirovala prírodnými materiálmi a prirodzenou detskou tvorivosťou a vytvorila nádherné priestorové kartónové modely. Kartónové modely si deti môžu vymaľovať priloženými fixkami alebo vlastnými farbami. Modely sú šetrné k životnému prostrediu, vynikajú svojou kvalitou a odolnosťou. Majú točiace kolesa a vrtule. K ich zloženie navyše nepotrebujete nožnice ani lepidlo, len šikovné detské ruky!

Originálne kaleidoskop - krasohled - Ružový

Cena: 5,38 EUR

Skladom: 2 ks

Pečiatky StampoMinos Lamy

Cena: 12,69 EUR

Skladom: 1 ks

Znovupoužiteľné samolepky Dobrodružstvo v mori

Cena: 4,15 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Detská peňaženka na drobné Vtáčiky

Cena: 10,19 EUR

Skladom: 2 ks

Drevená magnetická obojstranná a polohovateľná tabule...

Cena: 70,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kreatívna sada seškrabávací obrázky s magnetmi

Cena: 17,50 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.