Úvod  \ Kreatívna mozaika na sklo aj obklady

SentoSphere - Kreatívna mozaika na sklo aj obklady

Kreatívna mozaika na sklo aj obklady - 0 ks

21,63 EUR

Výrobca: SentoSphere

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SSP950

Kreatívna mozaika na sklo aj obklady, Sentosphere

Kreatívna mozaika od Sentosphere vám umožní vytvárať kúzelné obrázky na sklo, okná, vázy, ale aj napríklad obklady v kúpeľni. Je čas tvoriť a hrať sa!

Vytvorte si krásne mozaikové obrázky a ozdobte nimi sklenené povrchy. Mozaika je premiestniteľná, prepúšťa svetlo a umožňuje vytvárať pekné vzory na oknách, vázach, dlaždiciach a to tak, že po jej odstránení na mieste nezostane žiadna stopa.

Využiť môžete 8 predlohových obrázkov alebo tvoriť podľa svojej fantázie. Všetko je len na vás.

Sada obsahuje 1 plastovú podložku, 8 mozaikových vzorov, 14 farieb dielikov mozaiky a návod na použitie.

Vhodné pre deti od 6 rokov.

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Tajný denník so zámkom a neviditeľným písmom Owen

Cena: 12,08 EUR

Skladom: 1 ks

Obrázky z piesku Zvieratá z farmy

Cena: 16,63 EUR

Skladom: 1 ks

Kreatívna sada Vytvor si dizajnové kvety

Cena: 11,25 EUR

Skladom: 1 ks

Logic Case Logická hra - rozšírenie Zvieratká

Cena: 10,00 EUR

Skladom: 1 ks

Mapa sveta - samolepkový set

Cena: 7,79 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Detské vyšívanie Tiger

Cena: 15,08 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.