Úvod  \ Kreatívna sada Farebné flitre - Páv

SentoSphere - Kreatívna sada Farebné flitre - Páv

Kreatívna sada Farebné flitre - Páv - 0 ks

16,04 EUR

Výrobca: SentoSphere

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SSP20140

Kreatívna sada Farebné flitre - Páv, Sentosphere

Vytvorte si krásneho trblietavého páva pomocou kreatívnej sady Farebné flitre od Sentosphere.

Táto kreatívna sada s pávom vám umožní vytvoriť si kúzelný trblietavý obrázok pomocou zapichovania drobných dielikov mozaiky.

Je vhodná pre všetkých, ktorí milujú detail, drobnú činnosť a kreatívnu zábavu.

Deti si postupne podľa návodu zapichujú drobné trblietky pomocou špendlíčkov do obrázku, ktorý je umiestnený na polystyrénovom rane. Po dokončení im vznikne dokonalé dielko, ktoré si môžu vystaviť a ozdobiť si izbičku.

Táto sada deťom zaistí vytvorenie krásneho diela, zlepší jemnú motoriku a zabaví ich.

Balenie obsahuje: 1 polystyrénový rám, 1 tlačená ilustrácia s motívom páva, 6 balení farebných flitrov, balenie špenlíkov na prichytávanie a návod na použitie.

Vhodné pre deti od 8 rokov.

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Kreatívna sada s guľatými nálepkami Jar

Cena: 12,00 EUR

Skladom: 1 ks

Fúkacia harmonika Confetti

Cena: 9,00 EUR

Skladom: 1 ks

Obrázky z piesku Lesné zvieratká

Cena: 11,21 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Puzzle Art - Nočná obloha

Cena: 18,00 EUR

Skladom: >3 ks

Magnetická skladačka Škôlka

Cena: 20,00 EUR

Skladom: 1 ks

Výtvarná sada 3D zvieratká

Cena: 14,17 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.