Úvod  \ Kreatívna súprava Diamantové plátno - Tiger

SentoSphere - Kreatívna súprava Diamantové plátno - Tiger

Kreatívna súprava Diamantové plátno - Tiger - 0 ks

16,04 EUR

Výrobca: SentoSphere

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: SSP20270

Kreatívna súprava Diamantové plátno - Tiger, Sentosphere

Vytvorte si krásny trblietavý obraz tigra pomocou kreatívnej sady plnej drobných diamantov od firmy Sentosphere.

Kreatívna sada Diamantové plátno Tiger od Sentosphere vám umožní vytvoriť si kúzelný trblietavý obrázok pomocou umiestňovania drobných dielikov mozaiky.

Je vhodná pre všetkých, ktorí milujú detail, drobnú činnosť a kreatívnu zábavu.

Deti si postupne podľa návodu špeciálnym perom umiestňujú drobné diamanty do obrázku na lepivú plochu. Práca je to veľmi precízna a starostlivá, ale zaisťuje krásny výsledok. Po dokončení si obrazom môžu vyzdobiť izbičku.

Táto sada deťom zaistí vytvorenie krásneho diela, zlepší jemnú motoriku a zabaví ich.

Balenie obsahuje: maľované samolepiace plátno s motívom tigra, mini farebné diamanty v niekoľkých rôznych farbách, plastová miska na naberanie diamantov, špeciálne pero na naberanie diamantov, vosková hmota na vytvorenie lepiacej špičky na naberanie diamantov a návod na použitie

Vhodné pre deti od 8 rokov.

 

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Puzzle Letné športy

Cena: 16,63 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Obrázky z piesku Kone

Cena: 16,63 EUR

Skladom: 1 ks

Kreatívna sada Farebné flitre - Páv

Cena: 16,04 EUR

Skladom: 1 ks

Prepisovacie obrázky Komiks k dotvoreniu Flying sofye

Cena: 10,00 EUR

Skladom: 2 ks

Tvorenie šperkov - Abeceda zlatá

Cena: 16,63 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Vreckové obojstranné puzzle Strom

Cena: 12,38 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.