Label Tour je francúzska značka, ktorá vyrába kvalitné potreby pre deti s dizajnom francúzskych umelcov.

Dizajn Isabell Kessedjian je veľmi výraznou značkou v sortimente. Isabell Kessedjian je dcérou francúzskych diplomatov. Ako malá s rodičmi veľa cestovala a svoju predstavivosť a rôznorodosť kultúr od malička vnášala do svojich kresieb. V súčasnosti je výtvarníčkou a vyučuje maliarstva a sochárstva. Pri dizajne detských potrieb a doplnkov sa inšpirovala prvými kresbami svojho malého syna a tak vznikla kolekcia "Keď budem veľký, budem ...". Možno aj preto sú deťom tieto kresby tak blízke a prirodzené.

Kresby Isabell Kessedjian sa objavujú na produktových radoch, ktoré tvoria originálne sety detských cestovných potrieb, doplnkov do detskej izby alebo dojčenského textilu.

Motívy (pirát, princezná, rytier, gurmánka) sa prelínajú jednotlivými kategóriami produktov. V jednotnom dizajne možno teda zaobstarať jedálenské súpravy a potreby, dekorácie do detskej izby, detské batohy a iná batožinu, boxy na desiatu a detskej fľaše na pitie.

Triediť podľa:


Celkom položiek: 2

Label Tour - Detská miska - tanier na polievku Pirát

Detská miska - tanier na polievku Pirát Label Tour Detská miska z kolekcie Pirát Label Tour je ten správny tanier na polievku pre malé deti. Deťom bude s veselým riadom chutiť a jedlo je bude baviť! Na dne misky sa ukrýva obrázok piráta. Ako rýchly a dobrý si jedák a ako...

Detská miska - tanier na polievku Pirát - 0 ks

4,67 EUR

Zľava: 30% (-2,00 EUR)

Bežne: 6,67 EUR

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: ISAAC15

Výrobca: Label Tour

Label Tour - Detský tanier Rytier

Detský tanier Rytier Label Tour Detský tanier z kolekcie Rytier Label Tour je ten pravý pre malé deti. Deťom bude s veselým riadom chutiť a jedlo je bude baviť! Na dne taniera sa ukrýva obrázok rytiera. Ako rýchly a dobrý si jedák a ako rýchlo sa obrázok objaví? Tanierik je...

Detský tanier Rytier - 0 ks

5,37 EUR

Zľava: 30% (-2,30 EUR)

Bežne: 7,67 EUR

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: ISAASS61

Výrobca: Label Tour

Celkom položiek: 2