Úvod  \ Maľovanie na kamene - akrylové farby základné

Cadence Boya - Maľovanie na kamene - akrylové farby základné

Maľovanie na kamene - akrylové farby základné - 0 ks

11,21 EUR

Výrobca: Cadence Boya

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: CB902256

Maľovanie na kamene - akrylové farby základné, Cadence Boya

Maľovanie na kamene Cadence je sada akrylových farieb v základných farbách. 6 kusov farieb a vrchný lak vám umožní namaľovať veľa krásnych kameňov.

Praktická sada akrylových farieb s lakom vo vreckovom balení je vhodná na cesty, ale aj pre tých, ktorí nepotrebujú veľké objemy farieb. Ideálne je práve pre maľovanie na kamienky, kde nie je veľká spostřeba farby. Využijete ju však aj na ďalšie povrchy, ako je papier, kartón, drevo, plátno, betón, terakota a pod. Farby sú v mäkkej fľaštičke a uzáver má kvapkadlo pre presné dávkovanie.

Akrylová polomatná farba Premium je jemná, vysoko krycia, sýta a bohatá na pigment. Je vhodná na všetky povrchy. V mäkkom stave je riediteľná vodou, v zaschnutí stave je naopak vodeodolná. Farby sú všestranné, môžeme ich nanášať nielen v tenkých vrstvách, ale aj v pastóznych náteroch s texturními efektmi. Akrylové farby sú netoxické.

Farby pred použitím pretrepte. Sadu 6 farieb využijete tiež k miešanie ľubovoľných ďalších odtieňov. Namiešajte si svetlejšie či tmavšie, alebo úplne iné farby kombinovanie základných farieb.

Akrylové farby rýchlo schnú, je preto mať dobré štetce ponorené vo vode a po skončení práce je starostlivo umyť a vysušiť. Po zaschnutí farieb môžete kamienky dozdobiť napríklad permanentným fixkou (nie je súčasťou). Hotový kamienok zalakujte priloženým priehľadným lakom. Lak nanášajte pomocou štetca v jednej vrstve a nechajte uschnúť.

V balení nájdete 6 kusov základných akrylových farieb Cadence Premium s objemom 25 ml a priehľadný polomatný dokončovacie lak Cadence s objemom 25 ml. Balenie neobsahuje kamene.

Akrylové farby 24 kusov

Cena: 12,46 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Maľovanie na kamene - akrylové farby žiarivé

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Maľovanie na kamene - akrylové farby pastelové

Cena: 11,21 EUR

Skladom: 1 ks

Akrylové fixy PRE LINE Green

Cena: 13,71 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Akrylové fixy Stredný hrot 2 mm - 12 farieb

Cena: 12,46 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Maľovanie na kamene - akrylové farby svietiace v tme

Cena: 14,54 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.