Úvod  \ Maľovanie na kamene - akrylové farby žiarivé

Cadence Boya - Maľovanie na kamene - akrylové farby žiarivé

Maľovanie na kamene - akrylové farby žiarivé - 0 ks

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne:  11,21 EURNajnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy.

Výrobca: Cadence Boya

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: CB902263

Maľovanie na kamene - akrylové farby žiarivé, Cadence Boya

Maľovanie na kamene Cadence je sada akrylových farieb v žiarivých farbách. 6 kusov farieb a vrchný lak vám umožní namaľovať veľa krásnych kameňov.

Praktická sada akrylových farieb s lakom vo vreckovom balení je vhodná na cesty, ale aj pre tých, ktorí nepotrebujú veľké objemy farieb. Ideálne je práve pre maľovanie na kamienky, kde nie je veľká spostřeba farby. Využijete ju však aj na ďalšie povrchy, ako je papier, kartón, drevo, plátno, betón, terakota a pod. Farby sú v mäkkej fľaštičke a uzáver má kvapkadlo pre presné dávkovanie.

Akrylová polomatná farba Premium je jemná, vysoko krycia, sýta a bohatá na pigment. Je vhodná na všetky povrchy. V mäkkom stave je riediteľná vodou, v zaschnutí stave je naopak vodeodolná. Farby sú všestranné, môžeme ich nanášať nielen v tenkých vrstvách, ale aj v pastóznych náteroch s texturními efektmi. Akrylové farby sú netoxické.

Farby pred použitím pretrepte. Sadu 6 farieb využijete tiež k miešanie ľubovoľných ďalších odtieňov. Namiešajte si svetlejšie či tmavšie, alebo úplne iné farby kombinovanie základných farieb.

Akrylové farby rýchlo schnú, je preto mať dobré štetce ponorené vo vode a po skončení práce je starostlivo umyť a vysušiť. Po zaschnutí farieb môžete kamienky dozdobiť napríklad permanentným fixkou (nie je súčasťou). Hotový kamienok zalakujte priloženým priehľadným lakom. Lak nanášajte pomocou štetca v jednej vrstve a nechajte uschnúť.

V balení nájdete 6 kusov žiarivých akrylových farieb Cadence Premium s objemom 25 ml a priehľadný polomatný dokončovacie lak Cadence s objemom 25 ml. Balenie neobsahuje kamene.

Súprava na pozorovanie a chytanie hmyzu

Cena: 12,00 EUR

Skladom: 1 ks

Akrylové fixky Extra jemný hrot 0,7 mm - 42 farieb

Cena: 40,79 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Fľaša na pitie One Touch Shark 400 ml

Cena: 12,88 EUR

Skladom: 1 ks

Akrylové fixy PRO LINE Red

Cena: 13,71 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Melamínová jedálenská sada riadu Lienka

Cena: 20,79 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.