Úvod  \ Mini pexeso - Farby

Plan Toys - Mini pexeso - Farby

Mini pexeso - Farby - 0 ks

10,63 EUR

Výrobca: Plan Toys

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: PT4128

Mini pexeso Farby, Plan Toys

Mini pexeso Farby od firmy Plan toys je drevené pexeso - kocky, kde sa hráči snažia nájsť čo najviac kociek s rovnakou farbou.

Pexeso obsahuje 12 kociek a hádzacie kocku. Na každej kocke je jedna farba. Deti hodí kockou, ktorá im určí, ktorú farbu majú hľadať a snaží sa nájsť dvojicu tejto farby. Hádže tak dlho, kým nájde zhodné farby na kockách. Víťazí ten, kto našiel najviac farieb.

Deti si pomocou tejto hry zlepší jemnú motoriku, sústredenie, zoznámi sa s prvou hrou a naučí sa farby.

Materiál: ekologické drevo

Vhodné pre deti od 3 rokov

 

Plan Toys je už 30 rokov úspešne fungujúce firma v obore výroby vysoko kvalitných ekologických hračiek. Firma vznikla v roku 1981 na juhu Thajska a v tejto oblasti funguje dodnes. Vo svojej produkcii využíva drevo z kaučovníků, ktoré už neprodukujú latexové mlieko. Spoločnosť toto drevo vykupuje od farmárov, pre ktoré už nemá žiadnu hodnotu, ale tiež dbá na to, aby boli použité na obnovu stromy nové. Práve použitím týchto stromov je výroba trvalo udržateľná, ekologická a navyše z vysoko kvalitného materiálu. Výrobný proces je navrhnutý tak, aby sa za využitie solárnej energie a biomasy maximálne šetrila energia a nedochádzalo k žiadnej produkcii odpadu.

Plan Toys používa vo svojej výrobe hračiek lepidlo bez formaldehydov a farby na vodnej báze, ktoré sú bezpečné, bez olova a iných ťažkých kovov. Pre obaly a tlačené materiály sa využíva recyklovaný papier. Hračky majú certifikát FSC (pre ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov) a ISO 9001 a 14001.

Hračky od Plan Toys podporujú hru, kreatívne myseľ a učí deti o svete okolo nás. O ich úspechu vypovedajú tiež desiatky ocenení z celého sveta.

Drevené hmatové loto Tvary

Cena: 10,00 EUR

Skladom: 2 ks

Bubienok do ruky Lišák

Cena: 10,83 EUR

Skladom: 1 ks

Loto Dom a záhrada

Cena: 12,46 EUR

Skladom: 1 ks

Logická hra Aquarium Logic

Cena: 17,50 EUR

Skladom: 1 ks

Logická hra Sologic Wildanimo

Cena: 12,08 EUR

Skladom: 1 ks

Magnetická čísla ovocie a zelenina

Cena: 7,25 EUR

Skladom: >3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.