Úvod  \ Obrázky z piesku Zvieratá Austrália

SentoSphere - Obrázky z piesku Zvieratá Austrália

Obrázky z piesku Zvieratá Austrália - 0 ks

11,21 EUR

Výrobca: SentoSphere

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SSP8102

Obrázky z piesku Zvieratá Austrália, Sentosphere

Mini obrázky z piesku Zvieratá Austrálie od firmy Sentosphere je originálna výtvarná sada s farebnými pieskami, ktorá zabaví vaše dieťa. Po vytvorení malých obrázkov si môžu deti diela zarámovať a ozdobiť si s nimi svoju izbičku. Zostane im tak dlho krásna pamiatka na ich výtvarnú a kreatívnu činnosť.

Deti podľa návodu odstránia vyznačené plochy, ktoré sú samolepiace. Na tieto plochy potom nasypú farebný piesok podľa obrázkov či fantázie. Prebytočný piesok nasypú späť do príslušného téglika. Deti tak vytvoria krásne obrázky, ktorými si budú môcť vyzdobiť izbičku, alebo si ich nechať zarámovať.

Sada obsahuje 4 predlohy, 9 malých krabičiek s farebným pieskom, špachtličku na odstraňovanie fólie a podrobný ilustrovaný návod.

Vhodné pre deti od 4 rokov

Magnetibook Hasiči

Cena: 20,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Samolepky Dúhový svet, metalické

Cena: 4,58 EUR

Skladom: 1 ks

Magnetická skladačka Písmená a abeceda

Cena: 23,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Drevené magnetky Na statku

Cena: 20,79 EUR

Skladom: 1 ks

Vyškrabávacie obrázky Rococo

Cena: 6,75 EUR

Skladom: 3 ks

Magnetická skladačka Škôlka

Cena: 20,00 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.