Úvod  \ Plyšové zvieratko s tlkotom srdca Psík Dex

Zazu - Plyšové zvieratko s tlkotom srdca Psík Dex

Plyšové zvieratko s tlkotom srdca Psík Dex - 0 ks

33,29 EUR

Výrobca: Zazu

Odoslanie:do 7 dní !

1 komentár

Kat. číslo: ZA-DEX-01

Plyšové zvieratko s tlkotom srdca Psík Dex Zazu

Psík Dex je plyšové zvieratko so zvukmi a tlkotom srdca. Najmenším deťom pomáha preklenúť čas bez mamičky, upokojuje ich pri zaspávaní aj náhlom prebudení. Pre staršie deti sa stane príjemným kamarátom na hranie aj spinkanie.

Norovozenci si musí zvyknúť na život mimo maternice svojej mamičky. Je to pre nich veľmi ťažké obdobie, pretože prichádza o pohodlie tepla a upokojujúce tlkot materského srdca. Roztomilé plyšové zvieratko im v tomto období môže pomôcť si zvyknúť na nové prostredie. Plyšáček vydáva zvuky, ktoré malé bábätko upokojí a pomôže im zaspať.

Plyšové zvieratko má v brušku zvukový modul, kde si môžete vybrať štyri upokojujúce melódie, tlkot srdca a zvuk vodopádu. Zvolená melódia alebo zvuk sa začne prehrávať automaticky, ak dieťa začne plakať. Je možné ju tiež spustiť ručne zatrasením zvieratka. Melódia sa automaticky vypne po 10 minútach.

Okrem vybrania zvuku alebo melódie si tiež môžete nastaviť hlasitosť prehrávania.

Veľmi praktické je aj pútko a opasok na suchý zips, ktoré plyšáček obsahuje a ktorého pomocou je možné hračku pohodlne pripútať k postieľke alebo kočíka.

Plyšová ovečka je vhodná pre deti od narodenia. Je roztomilá, hebká a stane sa tak milým spoločníkom vášho dieťaťa na veľmi dlhé obdobie.

U plyšového zvieratka je možné vytiahnuť zvukový modul z bruška a hračku je následne možné prať v práčke. Hračka tak zostáva stále čistá a pekná.

Deti milujú usínáčky a zvukové hračky. Páči sa im, keď majú pri sebe stále nejakého kamaráta či spoločníka. Tento zvukový plyšáček bude skvelým darčekom k narodeniu bábätka.

Veľkosť 35 cm

Vyžaduje 2x1,5V AA batérie (nie sú súčasťou)

Odporúčaný vek: 0+

 

Kávové kapsule Ristretto Intenso

Cena: 4,79 EUR

Skladom: 1 ks

Detská melamínová protišmyková miska zajac Dubbiduu

Cena: 7,75 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Muchláček maznáčik Happy Meli so zeleným lemom

Cena: 26,38 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Detská miska Little Forest Rabbit

Cena: 8,00 EUR

Skladom: 1 ks

Detský tréningový budík s nočným svetlom Psík Davy ružový

Cena: 49,96 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Muchláčik maznáčik Baby Bunny Rug - červený zajačik

Cena: 26,25 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

(1)
Zazu pejsek Dex

Moc krásný a heboučký pejsek. Máme ho pro miminko, které se za pár týdnů narodí, zvuky jsme zatím nevyzkoušeli, ale snad budou také OK. Ale i bez zvuků je pejsek moc krásný a miloučký.

Přidáno: 13.06.2017 14:56:40

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.