Úvod  \ Puzzle Rozkvitnutá jar

SentoSphere - Puzzle Rozkvitnutá jar

Puzzle Rozkvitnutá jar - 0 ks

16,63 EUR

Výrobca: SentoSphere

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SSP7401

Puzzle Jar, Sentosphere

Krásne puzzle Jar od firmy Sentosphere zavedú deti na rozkvitnutú jarnú lúku plnú slnka, kvetov a motýľov. Čaká ich skladanie 200 dielikov puzzle, pri ktorých sa zabaví, zlepší si jemnú motoriku, sústredenie a predstavivosť.

Obsahuje 200 dielikov puzzle, veľkosť dielika 5,5x4,7 cm.

Veľkosť zložených puzzle 33x48 cm

Odporúčaný vek od 7 rokov

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Kreatívna sada maľovanie vodou Zvieratká v noci

Cena: 15,00 EUR

Skladom: 1 ks

Umelecké kamienky Priateľstvo - kreatívna sada

Cena: 15,42 EUR

Skladom: 3 ks

Kreatívna súprava Výroba kvetinových šperkov

Cena: 12,46 EUR

Skladom: 1 ks

Origami, skladačka - Nebo peklo raj

Cena: 6,88 EUR

Skladom: 3 ks

Hodvábne voskové pastely 36 ks

Cena: 20,79 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Vedecké laboratórium - fenomén kryštalizácie

Cena: 23,25 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.