Úvod  \ Puzzle Za mesačného svitu 2x24 kusov

SentoSphere - Puzzle Za mesačného svitu 2x24 kusov

Puzzle Za mesačného svitu 2x24 kusov - 0 ks

16,21 EUR

Výrobca: SentoSphere

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SSP7701

Puzzle Za mesačného svitu, Sentosphere

Súprava dvoch poetických puzzle po 24 kusoch od firmy Sentosphere nadchne všetky malé deti aj ich rodičov. Veľké pevné dieliky sa budú deťom dobre skladať a rozkošné obrázky ich zaujmú.

Puzzle sú s tematikou zvieratiek v noci. V balení nájdete dva obrázky s hodvábnym nádychom po 24 kusoch.

Najprv si rozdeľte dieliky jednotlivých obrázkov. Poznáte ich podľa odlišných znakov na zadných stranách dielikov. A potom sa môžete pustiť do skladania.

Puzzle deti zabavia na dlhú dobu, rozvíja ich kreativitu, predstavivosť a jemnú motoriku.

Poskladané obrázky môžu byť tiež skvelou dekoráciou detskej izby.

Obsahuje 2 obrázky po 24 kúskoch puzzle, veľkosť dielika 5,7x5,5 cm.

Veľkosť zložených puzzle 33x23 cm

Odporúčaný vek od 3 rokov

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Puzzle Nočné víly 2

Cena: 19,00 EUR

Skladom: 1 ks

Prvé puzzle Farma

Cena: 12,04 EUR

Skladom: 1 ks

Vyškrabávací pohyblivá dúhová zvieratka

Cena: 10,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Puzzle Farma

Cena: 19,00 EUR

Skladom: 1 ks

Drevené magnetky Farma a zvieratká

Cena: 18,33 EUR

Skladom: 2 ks

Puzzle Princezné

Cena: 19,00 EUR

Skladom: >3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.