Úvod  \ Skladacia pyramída Cirkus

Scratch Europe - Skladacia pyramída Cirkus

Skladacia pyramída Cirkus - 1 ks

14,21 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SC6181050

Skladacia pyramída Cirkus Scratch

Edukatívna pyramída Farma Scratch ukrýva veľa možností stavania a skladanie. Kocky môžu byť stavané jedna na druhú do výšky alebo vedľa seba ako puzzle.

Z 5 kociek rôznych rozmerov postavte dlhého hada s obrázkom puzzle cirkusu alebo vysokú vežu. Zábava, ktorá dieťaťu rozvíja jemnú motoriku a predstavivosť.

Na jednotlivých kockách je ukryté puzzle znázorňujúci cirkusové predstavenie, ktoré pri stavaní kociek do výšky nie je viditeľné. Bude úlohou vašich detí ho správne zostaviť.

Na kockách sú zobrazené zvieratá buď samostatne alebo v skupinách. Deti sa tak pomocou kociek učia skladať veža, zostavovať puzzle, poznávať zvieratká a počítať.

Pyramída Scratch je veľmi podarená edukatívne hračka pre najmenšie deti.

Materiál je odolný a trvanlivý kartón

Veľkosť 15x15x57 cm

Vhodné pre deti od 12 mesiacov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne a s novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí aj rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Učím sa počítať s autíčkom - Crescendo

Cena: 32,00 EUR

Skladom: 1 ks

Mechanická 3D stavebnice - Steampunk hodiny

Cena: 9,38 EUR

Skladom: 1 ks

Hudobné zvieratko Psík

Cena: 10,38 EUR

Skladom: 1 ks

Hudobné zvieratko Kravička

Cena: 10,38 EUR

Skladom: 1 ks

Drevené kreatívne kocky s predlohami 100 kusov

Cena: 30,00 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.