Úvod  \ Sklenená fľaša na pitie Stardust Eternity

Equa - Sklenená fľaša na pitie Stardust Eternity

Sklenená fľaša na pitie Stardust Eternity - 0 ks

22,04 EUR

Výrobca: Equa

Skladom: 1 ks

1 komentár

Kat. číslo: Star02

Sklenená fľaša na pitie Stardust Eternity 0,55 l

Každý človek na našej planéte spotrebuje 168 plastových fliaš ročne. Pripojte sa aj vy k tým, ktorí berú ohľady na prírodu a už sa nechcú pozerať, ako svoju krajinu zahlcujme odpadky. Zdravá fľaša Equa vznikla spojením slov EKO a AQUA, spĺňa tie najvyššie ekologické parametre a je ľahko recyklovateľná. S touto sklenenou fľašou Equa budete in, vždy s čerstvým nápojom po ruke a navyše ušetríte za drahé a nekvalitné kupované vody. Buďte originálny!

Nová kolekcia Stardust je jedinečná ako padajúca hviezda. Lávev Eternity predstavuje rovnováhu. Balans, ktorý priniesol riadnu hydratáciu a pokoj v našom tele.

Fľaša Equa Stardust je o zdravom životnom štýle, aktivite a pohybu. Ak chcete mať istotu, že máte dostatok pitnej vody po celý deň, majte pri sebe štýlovú a praktickú fľašu Equa s vodou.

Hoci sú nové Equa fľaše vyrobené zo skla, sú stále praktické a vhodné na každodenné používanie v akejkoľvek situácii. Drží si tiež ostatné kvality - sú ekologické a veľmi ľahké. Fľaše sú chránené farebnými silikónovými pásky.

Borosilikátové sklo, z ktorého sú fľaše vyrobené, je plne prírodný materiál, zdravie a prírode neškodný a 100% recyklovateľný. Je známi svojou pevnosťou, odolnosťou voči tepelným výkyvom a chemikáliám. Ďalším použitým materiálom je nerezová oceľ najlepšej kvality, z ktorej je vyrobený uzáver fľaše. Ten udrží jej obsah v bezpečí. Dodatočnú ochranu poskytujú farebné silikónové pásiky.

Sklenené fľaše Equa sú viac než len fľaše. Ide o zábavné a originálne módne doplnky. Mimo to sú tiež dokonalým darčekom pre všetkých blízkych vášmu srdcu.

Tieto fľaše Equa nemajú úzke náustok. Majú uzáver s veľkým a pohodlným otvorom na pitie.

Objem fľaše je 550 ml.

Fľaša na pitie Monsters 0,6 l

Cena: 11,21 EUR

Skladom: 1 ks

Detská termofľaša na pitie Farma

Cena: 34,38 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Protišmyková miska pre deti Little Spookies Peach

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 1 ks

Protišmyková miska pre deti Little Spookies Peach

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 1 ks

Fľaša na pitie One Touch Shark 400 ml

Cena: 12,88 EUR

Skladom: 1 ks

Náhradná sada tesnení Ion8 - univerzálna

Cena: 4,13 EUR

Skladom: 1 ks

(1)
Skleněná láhev Equa

Jsem nadmíru spokojená. Zboží došlo okamžitě a neporušené. Láhev vypadá přesně jako na obrázku, je kvalitní a za super cenu. Všem doporučuji.

Přidáno: 29.08.2016 09:07:09

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.