Úvod  \ Včelie úle

Plan Toys - Včelie úle

Včelie úle - 0 ks

31,00 EUR

Výrobca: Plan Toys

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: PT4125

Včelie úle, Plan Toys

Drevená hra Úle od firmy Plan Toys zabaví deti na dlhú dobu. Umiestnite včielky do ich úľov pomocou špeciálnej pinzety. Ale dávajte si pozor aj na to, aby ste dali včelu do správneho úľa.

Deti si pomocou tejto hry zlepší jemnú motoriku, sústredenie a pokoj, naučí sa farby a môžu začať s prvým počítaním.

Hrajte sa tak, že sa aj niečo naučíte. Pomocou špeciálnej pinzety umiestnite včely do jej úľov. Každá včielka má svoj úľ. Spoznáte ho podľa farby. A aká je to farba? Deti sa vďaka tejto hre naučia poznávať farby, zlepšia si jemnú motoriku pomocou úchopu včeličiek a umiestňovania do domčekov. Deti sú v tejto hre veľkými včelári. Koľko úľov vlastné? Môžete ich s deťmi spoločne spočítať. Môžu včielky lietať na návštevu do iných úľov? Rozohrejte tiež svoj vlastný príbeh. Možno vás deti prekvapí svojou fantáziou.

Táto zábavná hra, s ktorou je možné si hrať dlhú dobu zlepší jemnú motoriku, naučí farby a osvojí základné počítanie.

Balenie obsahuje: drevené farebné úle a včely (po 6 kusoch), drevenou pinzetu

Materiál: ekologické drevo

Vhodné pre deti od 3 rokov

 

Plan Toys je už 30 rokov úspešne fungujúce firma v obore výroby vysoko kvalitných ekologických hračiek. Firma vznikla v roku 1981 na juhu Thajska a v tejto oblasti funguje dodnes. Vo svojej produkcii využíva drevo z kaučovníků, ktoré už neprodukujú latexové mlieko. Spoločnosť toto drevo vykupuje od farmárov, pre ktoré už nemá žiadnu hodnotu, ale tiež dbá na to, aby boli použité na obnovu stromy nové. Práve použitím týchto stromov je výroba trvalo udržateľná, ekologická a navyše z vysoko kvalitného materiálu. Výrobný proces je navrhnutý tak, aby sa za využitie solárnej energie a biomasy maximálne šetrila energia a nedochádzalo k žiadnej produkcii odpadu.

Plan Toys používa vo svojej výrobe hračiek lepidlo bez formaldehydov a farby na vodnej báze, ktoré sú bezpečné, bez olova a iných ťažkých kovov. Pre obaly a tlačené materiály sa využíva recyklovaný papier. Hračky majú certifikát FSC (pre ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov) a ISO 9001 a 14001.

Hračky od Plan Toys podporujú hru, kreatívne myseľ a učí deti o svete okolo nás. O ich úspechu vypovedajú tiež desiatky ocenení z celého sveta.

Puzzle - obraz Prezentácia so zvieratkami

Cena: 15,60 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Drevená hra Záhradné bingo

Cena: 19,16 EUR

Skladom: 1 ks

Drevené kocky puzzle Zetotanimo

Cena: 18,80 EUR

Skladom: 1 ks

Princeznovské šaty k vymaľovanie

Cena: 25,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Drevené magnetky Zvieratká na farme

Cena: 14,00 EUR

Skladom: 1 ks

Výtvarná sada Schovaj a nájdi

Cena: 12,80 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.