Úvod  \ Vyhľadávacie puzzle Mapa sveta so zvieratami

SentoSphere - Vyhľadávacie puzzle Mapa sveta so zvieratami

Vyhľadávacie puzzle Mapa sveta so zvieratami - 0 ks

17,29 EUR

Výrobca: SentoSphere

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: SSP7501

Vyhľadávacie puzzle Mapa sveta so zvieratami, Sentosphere

Vyhľadávacie puzzle Mapa sveta so zvieratami od firmy Sentosphere bude deti baviť. Postavia 100 dielikov týchto krásne ilustrovaných puzzle a vyhľadajú na nich jednotlivé zvieratká a stavby.

Po doskladaní puzzle môžu deti na hlavnom obrázku hľadať jednotlivé zvieratká a stavby. Môžu tiež hrať hru, kto ich najskôr nájde. Zdokonalí sa tak v znalostiach aj vedomostiach.

Puzzle deti zabavia na dlhú dobu, rozvíja ich kreativitu, predstavivosť a jemnú motoriku.

Obsahuje 100 dielikov puzzle, veľkosť dielika 5,5x4,7 cm.

Veľkosť zložených puzzle 61x42 cm

Odporúčaný vek od 6 rokov

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Papierové tvorenie - šaty slečien

Cena: 12,46 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kreatívna mozaika na sklo aj obklady

Cena: 21,63 EUR

Skladom: 1 ks

Vyškrabávací obrázky Záhrada kúziel

Cena: 6,67 EUR

Skladom: 2 ks

Kreatívna sada Vytvor si krabičky so zvieratkami

Cena: 17,50 EUR

Skladom: 1 ks

Originálne kaleidoskop - krasohled - Gitarista

Cena: 13,33 EUR

Skladom: 1 ks

Drevené kocky - balančná hra Zetotanimo

Cena: 20,00 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.