Úvod  \ Vyrob si šperky zo živice

SentoSphere - Vyrob si šperky zo živice

Vyrob si šperky zo živice - 0 1

37,00 EUR

Výrobca: SentoSphere

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: SSP837

Vyrob si šperky zo živice, SentoSphere

Vyrob si vlastné šperky zo živice a trblietok. Je to také jednoduché a pritom tak zábavné! S francúzskou značkou SentoSphere to zvládneš.

Táto kreatívna súprava ponúka možnosť vyrobiť si množstvo náramkov, príveskov, retiazok i prstienkov pomocou živice, doplnkov, trblietok a farieb. Manipulácia a vlastná výroba je jednoduchá a bez rizika. Zmiešajte živicu s katalyzátorom a následne môžete pridať farbu pre farebnosť šperku. Nalejte ju do foriem a príveskov, ktoré sú súčasťou sady. Dozdobiť ich môžete pomocou priložených trblietok.

Za 20 hodín môžete svoje výtvory ľahko vybrať z foriem a premeniť ich tak na nádherné prstene, náhrdelníky, náramky či prívesky na kľúče.

Tvorenie je zábavné, podnecuje fantáziu a vytvára možnosť vyrobiť si niečo originálne, svoje a jedinečné.

Táto kreatívna súprava urobí radosť všetkým väčším deťom a slečnám.

Balenie obsahuje: 120 ml živice, 100 ml katalytického činidla, 3 farbivá (červená, modrá a žltá farba), 3 pipety, 2 kadičky, 1 tyčinka na manipuláciu s doplnkami, rukavice, 1 kelímok s polymérovými dekoráciami, 3 kelímky s kúskami bižutérne doplnky (retiazky, prstene, kľúčenky, prívesky), 1 nálepka, ochranný obrus, 1 silikónová forma na náramok, 1 forma

Súprava je vhodná pre deti od 10 rokov

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Kreatívna mozaika Spoločenské šaty

Cena: 14,79 EUR

Skladom: 1 ks

Kreatívna sada Vytvor si kaleidoskop

Cena: 16,63 EUR

Skladom: 2 ks

Magický strom - rastúce kryštály

Cena: 15,42 EUR

Skladom: 1 ks

Kreatívna sada Kvetinové šperky

Cena: 12,46 EUR

Skladom: 2 ks

Korálkové tvorenie - Kocky a perly

Cena: 18,75 EUR

Skladom: 2 ks

Vyrob si svoje kúpele

Cena: 36,88 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.