Úvod  \ Výroba čokolády

SentoSphere - Výroba čokolády

Výroba čokolády - 0 1

33,29 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: SentoSphere

Kat. číslo: SSP274

Výroba čokolády, SentoSphere

Vyrob si vlastné čokoládové dobroty. Vezmi čokoládu, pridaj príchute, experimentuj. Je to také jednoduché a pritom tak zábavné! S pomocou SentoSphere to zvládneš.

Toto je skvelá sada pre všetkých milovníkov čokolády. Čo ich tu čaká? Súprava na výrobu čokolády umožňuje tvoriť, zdobiť a dochucovať čokolády na oslavy po celý rok. Pomocou špeciálnych formičiek, nádobiek, príchutí, šumivého karamelu, guličiek a dekorácií sa z vašich malých cukrárov stanú majstri. Z tejto sady bude mať radosť celá rodina.

Kreatívna súprava podporí v deťoch chuť tvoriť a experimentovať, naučí ich novým veciam a výborne zabaví. Veď čo je viac, než keď sa podarí vlastnoručne vyrobená vec, ktorá je navyše taká dobrá?

Táto sada bude skvelým darčekom pre všetky maškrtníky a tvorivé deti.

Pozor, súčasť sady nie je základná čokoláda. Čokoládu je nutné dokúpiť!

Balenie obsahuje: 3 prírodné príchute (banán, lieskový orech, mäta), 3 pipety, 1 nádobka zlatých korálikov, 2 prevody pre vzorované medailóniky, 1 forma na vajíčko, 1 forma na medvedíka, 1 forma na koliesko, 2 stuhy, 1 kadička, 1 špachtľa a 1 origami list a knihu receptov. Súprava neobsahuje čokoládu!

Sada je vhodná pre deti od 8 rokov

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Bláznivá vedecké laboratórium - Mladí detektívi

Cena: 18,67 EUR

Skladom: 1 ks

Kreatívna sada Vytvor si lapač snov Králíček

Cena: 13,75 EUR

Skladom: 1 ks

Puzzle vzdelávacie Zaujímavosti sveta

Cena: 33,00 EUR

Skladom: 3 ks

Výroba šperkov - kreatívna sada so šperkovnicou Víly

Cena: 18,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Vyškrabávací obrázky Lesné zvieratká

Cena: 6,88 EUR

Skladom: 2 ks

Kreatívna sada Kartová hra na dotvorenie

Cena: 11,67 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.